چهارشنبه, 3 شهريور 1395          
farsi english
عنوان : بررسی مشكلات اهالی منطقه 11 از نگاه نمایندگان مردم در مجلس
کد خبر : ۱۴۵۱۰
تاريخ :
 ۱۳۹۱/۰۸/۲۳ 
ساعت : ۱۰:۱:۳۱

بررسي مشکلات اهالی منطقه 11 از نگاه نمایندگان مردم در مجلس

  روابط عمومی منطقه 11 پاکزاد خبرداد: نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی برای شنیدن مشکلات اهالی منطقه 11 کرج میهمان مردم و مسئولین این منطقه شدند.

به گزارشروابط عمومی منطقه 11 ، نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی به منظور آشنایی و آگاهی از مشکلات ساکنین منطقه 11 در این منطقه حضور یافتند و از نزدیک با مشکلات مردم منطقه آشنا شدند .

در این بازدید که در مسجد حضرت ابوالفضل کلاک و بعد از اقامه نماز مغرب بر انجام شد، عزیز اکبریان و محمد جواد کولیوند به بررسی مشکلات مطرح شده از شهروندان پرداختند .

محمد جواد کولیوند در این دیدار مردمی با بیان اینکه، رفع مشکلات مردمی جز وظایف و تعهدات نمایندگان مردم است، بر پیگیری و رفع مشکلات مردم تاکید کرد و افزود: بر این اساس نمایندگان مردم اهتمام ویژه ای برای رفع مشکلات مردم دارند .

وی با مثبت ارزیابی کردن برگزاری ملاقات های مردمی، اظهارداشت : مبنا و اساس فعالیت نمایندگان مجلس نیز آگاهی از مشکلات مردم و مطرح کردن آن در سطح کلان کشور و پیگیری به منظور رفع مسائل مطروحه است .

در این بازدید، عزیز اکبریان با اشاره به فعالیت های مثبت مدیریت شهری کرج در ارائه خدمات بهینه به شهروندان اظهارداشت: مسئولان شهری تا کنون اقدامات مطلوب و موثری را در سطح شهر انجام داده اند .

وی تامین نیازمندی های زندگی شهروندی را از مهمترین اولویت های مدیران و مسئولان شهری ذکر و عنوان کرد: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیز با هدف تامین نیاز ها و خواسته های به حق شهروندان اقدامات مختلفی را انجام می دهند .

این مسئول برطرف شدن مشکلات زندگی شهروندی را مهم ارزیابی کرد و گفت: تحقق حداکثری این مهم زمینه های ایجاد آسایش و آرامش زندگی شهروندی را به نحو مطلوبی فراهم می کند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 281

بازگشت                   
 
پورتال شهرداری کرج

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8