شنبه, 6 شهريور 1395          
farsi english
عنوان : ساماندهی ایستگاه های قدیمی اتوبوس/ 65 ایستگاه رنگ آمیزی شد
کد خبر : ۱۱۲۴۷
تاريخ :
 ۱۳۹۱/۰۱/۲۲ 
ساعت : ۱۲:۲۱:۱۷

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه از ساماندهی ایستگاه های قدیمی اتوبوس در سطح کرج خبرداد. 
مهرداد کیانی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با تاکید بر ساماندهی ایستگاه های اتوبوس اظهارداشت: این مهم با هدف زیباسازی چهره شهر همچنین فراهم آوردن شرایط مطلوب برای استفاده شهروندان از این ایستگاه ها انجام شده است.

وی با بیان اینکه، طرح ساماندهی ایستگاه های اتوبوس از بهمن ماه سال گذشته کلید خورد، افزود: اجرای طرح ساماندهی ایستگاه ها در حال حاضر نیز در سطح شهر اجرا می شود.

65 ایستگاه قدیمی اتوبوس رنگ آمیزی شد

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه از وجود 130 ایستگاه اتوبوس و سایبان قدیمی در کرج خبرداد و گفت: در طرح ساماندهی ایستگاه های اتوبوس تاکنون 65 ایستگاه رنگ آمیزی شده است.

کیانی ادامه داد: مابقی ایستگاه های اتوبوس نیز به ترتیب اولویت رنگ آمیزی می شوند.

وی مکانیزه شدن ایستگاه های اتوبوس را یادآور شد و گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده مقرر شد تا پایان سال 90 تعداد 50 ایستگاه مکانیزه اتوبوس به بهره برداری برسد.

این مسئول، نصب ایستگاههای جدید و بازسازی ایستگاههای قدیمی را از جمله برنامه های سازمان اتوبوسرانی ذکر کرد و افزود: این مهم در حال حاضر نیز در سازمان با جدیت پیگیری می شود..

کیانی با بیان اینکه، ایستگاه های مکانیزه به مرور جایگزین ایستگا های قدیمی می شوند، عنوان کرد: نصب و راه اندازی هر یک از ایستگاههای مکانیزه اتوبوس 300 میلیون ریال هزینه در بردارد که به طور کامل با مشارکت بخش خصوصی اجرا می شود.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه با اشاره به اینکه بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال 92 تعداد 400 ایستگاه اتوبوس مکانیزه و معمولی در کرج نصب و راه اندازی می شود، خاطر نشان کرد: برای تحقق این مهم اعتباری معادل چهار تا هفت میلیارد تومان پیش بینی شده است که با سرمایه گذاری بخش خصوصی محقق خواهد شد.

کیانی بیان کرد: نصب LCD جهت نمایش های الکترونیکی و پیام های شهروندی، سیستم سرمایش و گرمایش، دربهای هوشمند برقی، شیشه های سکوریت، دوربین مدار بسته، نمای داخلی PVC، تابلوهای تبلیغاتی متحرک، باجه فروش کارت الکترونیک از جمله مشخصه های ایستگاه های مکانیزه جدید اتوبوس در کرج است.بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
پورتال شهرداری کرج

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8