چهارشنبه, 3 شهريور 1395          
farsi english
عنوان : نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی شهرداری كرج اعلام شد
کد خبر : ۱۵۸۶۰
تاريخ :
 ۱۳۹۱/۱۲/۰۷ 
ساعت : ۸:۲۹:۴۳
به گزارش روابط عمومی شهرداری کرج : داوطلبان می توانند از روز جاری نسبت به دریافت اطلاعات از طریق پرتال شهرداری ها و دهیاری های کشور به آدرس اینترنتی  http://azmoon.omorshahrdari.ir مراجعه نمایند.

پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری کرج در مرحله بعد می تواننددر زمانی که متعاقبا اعلام می شود، به پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز به آدرس اینترنتی http://www.p-alb.ir مراجعه و نسبت به تکمیل پرونده خود اقدام کنند.

بنابراین گزارش، برای آگاهی از قبولی در آزمون استخدامی شهرداری، داشتن اطلاعاتی نظیر کد داوطلبی و کد ملی الزامی است.

گفتنی است، آزمون استخدامی شهرداری در استانهاي آذربايجان غربي، البرز، سمنان، قم، كردستان، كرمان، گلستان، مركزي در مهرماه سال جاري برگزار شد.

شهرداري كرج نیز در راستاي اجراي مجوز شماره 220/90/28402 واصله از معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهوري و اطلاعيه شماره 91/5/250014630 سرپرست دفتر تحول اداري و فناوري اطلاعات سازمان شهرداريها و دهیاريهاي كشور و به منظور تكميل كادر عملياتهاي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني، نسبت به انجام این مهم اقدام کرده است.

در اين راستا با برگزاري آزمون استخدامي نسبت به جذب و به كارگيري تعداد 165 نفر كه شامل 85 نفر آتش نشان پايه يكم و هشت نفر آتش نشان است اقدام شد.

در حال حاضر پنج ايستگاه آتش نشاني در كلانشهر كرج آماده افتتاح و بهره برداري است كه با تامين اين تعداد نيرو، اين ايستگاه ها نيز راه اندازي مي شود.
 


بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
پورتال شهرداری کرج

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8