شنبه 5 خرداد 1397   14:35:51
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1395/12/26 پنجشنبهمدیرروستا:
روند رو به رشد سازمان میادین کرج/ توزیع هزار تن میوه شب عید در شهر
معاون خدمات شهری شهرداری کرج با اشاره به روند رو به رشد سازمان میادین میوه و تره بار خبر داد و گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است که حدود هزار تن سیب و پرتقال در شب عید در این کلانشهر عرضه شود.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، حسن مدیرروستا در مراسم آغاز به کار مجدد بازار روز میخک که با حضور شهروندان و مسئولان برگزار شد، ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو اظهار داشت: سیاست اصلی شهرداری کرج و سازمانها و مناطق تابعه ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در نقاط مختلف شهر است که تاکنون این مهم محقق و رضایت نسبی شهروندان فراهم شده است.
 
وی افزود: سازمان میادین میوه و تره بار یکی از مجموعه های خدماتی شهرداری است که به صورت روزانه و مستقیم با شهروندان سروکار دارد که این ارتباط روزانه، کار سازمان میادین را خطیرتر نموده است.
 
مدیرروستا گفت: بازار روز میخک یکی از بازارهای خوبی بود که به دلیل وجود برخی موانع مدتی تعطیل شده بود و هم اکنون با همت مسئولان و بخش خصوصی مجدد راه اندازی شد که امید می رود مورد رضایت شهروندان قرار گیرد.
 
این مسئول عنوان کرد: برای شب عید قرار است که سازمان میادین میوه و تره بار با راه اندازی و استقرار جایگاه های عرضه مستقیم میوه شب عید، هزار تن سیب و پرتقال را با قیمت مصوب به شهروندان عرضه کند.
 
مدیرروستا ادامه داد: شهروندان می توانند میوه شب عید خود را از جایگاه های سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج با قیمت مصوب و کیفیت مطلوب تامین کنند.


آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1475617
تعداد بازديد کنندگان سايت: 11477923 تعداد بازديد زيرپورتال: 2125356 اين زيرپورتال امروز: 2830 سایت در امروز: 9314 اين صفحه امروز: 2289
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.