شنبه 5 خرداد 1397   14:36:26
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1396/1/30 چهارشنبهتا پایان شهریور ماه سال جاری؛
خط پنج متروی کرج( صادقیه) در رزوهای تعطیل قادر به سرویس دهی نیست
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه از تعطیلی خط پنج متروی کرج(صادقیه) در روزهای تعطیل خبر داد و گفت: متروی این خط تا پایان شهریور ماه سال جاری در ایام ذکر شده قادر به سرویس دهی نمی باشد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، مهرداد کیانی این خبر را اعلام کرد و با اشاره به برگزاری جلسه ای با حضور عوامل اجرایی سازمان اتوبوسرانی کرج و مسئولان متروی کرج گفت: دراین جلسه مسئولان مترو به صورت رسمی اعلام کردند که به منظور انجام تعمیرات فنی، خط پنج مترو، کرج صادقیه و بالعکس تا پایان شهرویور ماه در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی قادر به سرویس دهی به مسافران نمی باشد.
 
وی در خصوص موضوع این جلسه گفت: در این جلسه از سوی مسئولان متروی کرج اعلام شد که تا پایان شهریور امسال، روزهای تعطیل جمعه و تعطیلات رسمی خط پنج مترو (کرج - صادقیه) بدلیل تعمیرات فنی قادر به سرویس دهی نخواهد بود و بر همین اساس لازم است تا ناوگان اتوبوسرانی کرج برای برنامه ریزی نحوه سرویس دهی ناوگان به مسافران مترو سرویس دهی ویژه را همچنان انجام دهد.
 
این مسئول افزود: بر همین اساس و با توجه به اهمیت موضوع، ناوگان اتوبوسرانی کرج در تمام روزهای تعطیل تا پایان شهریورماه آماده خدمت رسانی به شهروندان گرامی می باشد.
 
کیانی تصریح کرد: همچنین به جهت رفاه حال عموم و اطلاع رسانی به مسافرین عزیز، در تمام پایانه های اتوبوسرانی و مترو اطلاع رسانی از طریق نصب بنر و تراکت در تمام اتوبوسهای داخل شهری صورت گرفته است.
 
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه در پایان اظهار داشت: شهروندان و مسافران محترم مترو می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی کرج 32805022 تماس حاصل نمایند.


آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1475619
تعداد بازديد کنندگان سايت: 11477931 تعداد بازديد زيرپورتال: 2125358 اين زيرپورتال امروز: 2832 سایت در امروز: 9322 اين صفحه امروز: 2291
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.