دوشنبه 19 آذر 1397   23:52:50
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1396/8/23 سه‌شنبه
تفاهم نامه هدایت طرح های توسعه شهری در کرج به امضا رسید
با هدف راهبری و هدایت طرح های توسعه شهری کرج و تشکیل نهاد مطالعات و برنامه ریزی در این شهر، تفاهم نامه همکاری میان وزارت راه و شهرسازی و شهرداری کرج امضا شد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، تفاهم نامه ای با هدف راهبری و هدایت طرح های توسعه شهری کرج و تشکیل نهاد مطالعات و برنامه ریزی در این شهر بین وزارت راه و شهرسازی و شهرداری کرج به امضا رسید.

این تفاهم نامه همکاری برای اولین بار در سطح کشور به صورت پایلوت در کلانشهر کرج به امضا رسید که شامل نهادی مطالعاتی و برنامه ریزی است و شورای راهبری را تشکیل می دهد تا جلسات ماهانه را با حضور مسئولان و کارشناسانی از شهرداری کرج، استانداری و سازمان نظام مهندسی البرز، دانشگاه هنر و سایر دستگاه های ذیربط در راستای هم اندیشی و ارتقای کیفی زندگی شهری برگزار کند.

گفتنی است، امضا کنندگان "تفاهم نامه راهبری و هدایت طرح های توسعه شهری کرج و تشکیل نهاد مطالعات و برنامه ریزی این شهر"، دکتر محمد سعید ایزدی معاون وزیر راه و شهرسازی، دکتر اصغر نصیری شهردار کرج، تقی رضایی مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز و خسرو ارتقایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز بودند.

 


 
 
 
 

كلمات كليدي : تفاهم نامه , توسعه شهری , شهرداری کرج

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2147515
تعداد بازديد کنندگان سايت: 15792055 تعداد بازديد زيرپورتال: 2952872 اين زيرپورتال امروز: 3939 سایت در امروز: 10378 اين صفحه امروز: 2999
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.