چهارشنبه 2 اسفند 1396   06:33:41
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1396/3/29 دوشنبهدر آینده ای نزدیک :
پارک شیخ آباد منطقه 2 کرج به بهره برداری می رسد
مدیر منطقه 2 شهرداری کرج از افتتاح پارک شیخ آباد در محدوده خیابان شهید بابایی خبر داد و گفت: با توجه به پیشرفت فیزیکی مطلوب ، این پارک در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، شهرام وارسته، با اشاره به پیشرفت فیزیکی مطلوب این پروژه گفت: این پروژه با پیشرفت فیزیکی مطلوب به سرعت در حال احداث بوده و به زودی در اختیار شهروندان منطقه 2 کرج  قرار می گیرد.
 
مدیرمنطقه 2 شهرداری کرج با تاکید بر توسعه و گسترش فضای سبز منطقه، اظهارداشت: پارک 1.5 هکتاری شیخ آباد نیز با هدف توسعه فضای سبز همچنین تامین نیاز شهروندان به سرانه فضای سبز منطقه به زودی افتتاح  می شود.
 
وارسته در خصوص عملیات عمرانی صورت گرفته در این منطقه عنوان کرد: در فاز 1 این پروژه بالغ بر 480 کامیون برداشت نخاله و 600 کامیون خاک زراعتی و در فاز2 این پارک چهار هزار و 200 متر انتقال آب خام از چاه های اطراف و آب غیر شرب درمرحله لوله گذاری و تسطیح خاک بوده که با تلاش پرسنل حوزه فضای سبز درحال اجرا و اتمام است.
 
وی عنوان کرد: با توجه برنامه ریزی های صورت گرفته  آماده سازی عرصه های فضای سبز از اقدامات اولویت دار شهرداری منطقه بوده است.
 
مدیرمنطقه 2 شهرداری کرج درپایان هدف از اجرای این پروژه  را برنامه ریزی وایجاد بسترهای  لازم  برای رفاه آسایش وتفریح  شهروندان  برشمرد واظهار داشت: با توجه به سیاست مدیریت شهری مبنی بر ضرورت توزیع متوازن وبهره مندی تمام شهروندان از فضای سبز مناسب ازسوی این منطقه  تدابیری اتخاذ شده که با ایجاد پارک های مختلف در سطح منطقه ومحلات مختلف خدمات شهری بطور  یکسان در اختیار شهروندان قرار گیرد.


آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1157601
تعداد بازديد کنندگان سايت: 9543543 تعداد بازديد زيرپورتال: 1737590 اين زيرپورتال امروز: 1016 سایت در امروز: 4599 اين صفحه امروز: 671
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد..