شنبه 2 تير 1397   20:26:20
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1396/3/29 دوشنبه
آگهی فراخوان طراحی آرم سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کرج منتشر شد
آگهی فراخوان طراحی آرم سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج منتشر شد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، از گذشته تاکنون تامین مایحتاج روزانه امری ضروری و اجتناب ناپذیر برای شهر و شهروندان به شمار می رفت که در راستای تحقق این مهم، سازمان میادین میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج طی سالیان گذشته در این کلانشهر تاسیس شد.
 
به واسطه شکل گیری این مجموعه، بازارهای روز میادین میوه و تره بار با هدف مذکور در نقاط مختلف کلانشهر کرج احداث و آغاز به کار نمود تا بخش اعظمی از نیاز شهروندان در حوزه تامین مایحتاج روزانه و کالاهای اساسی با فعالیت این مراکز تامین گردد.
 
طی هفته های گذشته طبق مصوبات و ابلاغیه های موجود، نام این سازمان، به عنوان سازمان "ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی" تغییر یافت.
 
با توجه به این مهم، سازمان در نظر دارد با برگزاری فراخوان عمومی و دعوت از هنرمندان، طراحان و صاحب نظران، نسبت به تغییر و طراحی آرم با عنوان جدید اقدام نماید.
 
لذا از تمامی علاقمندان، صاحب نظران، کارشناسان و دانشجویان دعوت به عمل می آید که در این مسابقه شرکت نمایند.
 
موضوع طراحی
 
1) لوگو (آرم) سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج با محوریت (ساماندهی مشاغل شهری) و (فرآورده های کشاورزی
 
2) طراحی تابلوی سردرب بازارهای روز میادین میوه و تره بار با هدف متحدالشکل نمودن آنها
 
شرایط و مقررات:
 
    هر شرکت کننده حداکثر 5 اثر ( 3 اثر در زمینه آرم و 2 اثر در زمینه سردرب) می تواند ارائه نماید و آثار می بایست قابل ارائه در فرمتهای مختلف تبلیغاتی باشد.
 
  
آثار ارسالی باید با فرمت TIF یا PDF بر روی لوح فشرده ارائه و از هر اثر یک نسخه پرینت رنگی (لوگو در A5  و سردرب در A3) به نشانی دبیرخانه ارسال گردد.

   
شرکت کنندگان محترم در نظر داشته باشند که طرح های ارسالی باید الزاما قابلیت اجرایی داشته باشند و تنها به شکل انتزاعی ارائه نگردد.
 
تذکرات:
 
    مشخصات طراح مطابق با جدول موجود در انتهای این آگهی می بایست تکمیل و پس از پرینت کل صفحات آگهی بر روی لوح فشرده و روی آثار پیوست گردد.
 
    آثاری که مشخصات کامل ندارد، به مراحل بعدی راه پیدا نمی یابد.

   
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج به عنوان برگزار کننده این فراخوان حق نشر آثار ارسالی فراخوان را با ذکر نام طراح برای خود محفوظ می دارد.
 
    تکمیل مشخصات طراح موجود در این آگهی و ارسال آن به همراه آثار به منزله قبول مقررات فراخوان تلقی و مسئولیت عدم مطابقت بر عهده فرستنده است.

   
از مهم ترین آیتم های این فراخوان این است که طرح ها باید در نهایت سادگی و ظرافت، بیشترین پیام را به نحو مطلوب به مخاطب ارائه دهند.

   
همچنین شرکت کنندگان در نظر داشته باشند که باید از مفاهیم رنگ و خطوط به نحو ویژه و حرفه ای استفاده نمایند.
 
محتوای داخل طراح ها:
 
    در بخش آرم سازمان دو آیتم مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی ملاک است به نحوی که طرح ارائه شده باید به نحوی بیان گر و گویای این دو ویژگی و نماد سازمان باشد همچنین ذکر عنوان کامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج در آرم الزامی می باشد.
    در طراحی سردرب بازارهای روز نام بازار مانند بازار روز میخک و عنوان سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج نیز باید ذکر گردد.
 
جوایز:
نفر اول بخش آرم: تقدیرنامه + مبلغ پنج میلیون ریال وجه نقد
نفر اول بخش سردرب: تقدیرنامه + مبلغ پنج میلیون ریال وجه نقد

    به تمامی افرادی که در این فراخوان شرکت می نمایند، گواهی نامه اهدا می شود.

* قابل ذکر است که هنرمندان و علاقمندان جهت شرکت در این فراخوان تا 15 تیرماه سال جاری فرصت دارند که آثار خود را به دبیرخانه واقع در کرج، عظیمیه، میدان طالقانی، شهرک اداری، جنب ساختمان دانشگاه علوم پزشکی ارسال نمایند و یا به صورت حضوری به روابط عمومی سازمان ارائه دهند.
 
* پس از پایان زمان مذکور، تمامی آثار ارسالی در نیمه اول تیرماه سال جاری از سوی هیئت داوران و صاحب نظران منتخب این حوزه داوری و بررسی می شوند و نتیجه آن در سایت سازمان به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.
 
* همچنین علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 32549578 روابط عمومی سازمان تماس و به سایت Mayadin.karaj.ir مراجعه نمایند.


آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1552608
تعداد بازديد کنندگان سايت: 12016141 تعداد بازديد زيرپورتال: 2221105 اين زيرپورتال امروز: 3392 سایت در امروز: 14674 اين صفحه امروز: 2668
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.