چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397   11:17:58
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1396/1/30 چهارشنبه
مدیرعامل سازمان فرهنگی کرج با قهرمان کیک بوکسینگ جهان دیدار کرد
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج با مسعود مینایی، قهرمان جهان در ورزش کیک بوکسینگ دیدار کرد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، حسین عربیان در این دیدار، ضمن آرزوی موفقیت و توفیق برای قهرمان کیک بوکسینگ جهان در عرصه ورزشی، گفت: آنچه این ورزشکار را نسبت به دیگران متمایز کرده، روش، منش و تواضع وی می باشد.
 
این مسئول با یادآوری پهلوان پوریای ولی بیان کرد: گرچه این ورزشکار در اکثر میادین به پیروزی رسیده بود اما آنچه او را از سایر ورزشکاران متمایز کرده بود، باختن او بود که نشان از اخلاق و عظمت روحی او می باشد.
 
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی با بیان اینکه مسعود مینایی در اکثر رقابت های خود در عرصه جهانی، آسیایی و کشوری پیروز بوده و باخت اخیرش که با توجه به برنامه ریزی فشرده تمرین ها و ناداوری ها در مسابقات حاصل شده است باعث پیدایش روحیه انگیزشی و رشد و پیشرفت ایشان در ادامه راه خواهد شد.
 
شایان ذکر است در این دیدار، حکم اسماعیل روستایی به عنوان سرپرست هیئت ورزش های رزمی شهرستان فردیس توسط جعفر احمدی رئیس و حسین عربیان نائب رئیس هیئت ورزش های رزمی استان البرز به وی ابلاغ شد.


آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1367335
تعداد بازديد کنندگان سايت: 10925424 تعداد بازديد زيرپورتال: 1998111 اين زيرپورتال امروز: 2270 سایت در امروز: 8849 اين صفحه امروز: 1618
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.