چهارشنبه 29 شهريور 1396   17:31:40
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
1396/6/22 چهارشنبهبرای تخستین بار؛
شهرداری کرج موفق به دریافت جایزه ملی تعالی آموزش شد
شهرداری کلانشهر کرج موفق شد تا جایزه ملی تعالی آموزش و توسعه را که به برترین تلاش ها، اقدامات و دستاوردهای سازمان های ایرانی در حوزه آموزش و توسعه کارکنان اعطا می شود به خود اختصاص دهد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، مراسم چهارمین دوره جایزه ملی تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی ایران به مانند سال های گذشته با حضور و استقبال چشمگیر اساتید دانشگاه ها، پژوهشگران، مدیران و کارشناسان آموزش سازمان های مختلف از سراسر کشور در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد که شهرداری کرج توانست برای نخستین بار، موفق به دریافت جایزه ملی تعالی در سطح گواهینامه اهتمام شود.
 
جایزه ملی تعالی آموزش و توسعه، جایزه ای است که به برترین تلاش ها، اقدامات و دستاوردهای سازمان های ایرانی در حوزه آموزش و توسعه کارکنان اعطا می شود.
 
مدل های تعالی در سازمان های ایرانی و لزوم همپایی و همراستایی حوزه آموزش و فعالان این عرصه با مفاهیم سرآمدی و تعالی، نقطه آغازی بر طراحی، توسعه و استقرار این جایزه در سطح سازمان های ایرانی است.
 
گفتنی است کلیه سازمان های متعهد به مفاهیم تعالی و علاقمند به مشارکت در فضای تعامل و یادگیری در عرصه آموزش و توسعه منابع انسانی می توانند داوطلب شرکت در این جایزه باشند.
كلمات كليدي : شهرداری کرج , جایزه ملی تعالی , برگزیده , دانشگاه علوم پزشکی , آموزش و توسعه

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 705472
تعداد بازديد کنندگان سايت: 5993023 تعداد بازديد زيرپورتال: 1125020 اين زيرپورتال امروز: 2423 سایت در امروز: 9945 اين صفحه امروز: 1746
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.