سه‌شنبه 30 بهمن 1397   08:55:46
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/5/17 چهارشنبه
رسانه تهدید نیست بلکه فرصت مناسبی است برای رفع کاستی ها
مدیرکل ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری کرج با تبریک روز خبرنگار، گفت: رسانه فرصت بسیار خوبی را برای مدیران فراهم می کند تا با شناسایی به هنگام ضعف ها؛ در جهت رفع مشکلات گام بردارند.
سید علیرضا موسوی با اشاره به این که مدیران و دستگاه ها باید از قابلیت های رسانه به خوبی استفاده کنند، اظهار کرد: مطبوعات و رسانه ها می توانند بازوان دستگاه های اجرایی و مکمل خوبی برای بازتاب تاریک و روشن های اقدامات مدیران برای برون رفت از مشکلات باشد.

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، تاکید کرد: امیدوارم ابعاد گوناگون و موثر رسانه بیش از گذشته مورد توجه قرار داده و به جای نگاه های تهدیدگونه از اهالی رسانه به عنوان فرصتی برای شکوفایی بیشتر مجموعه تحت مدیریت خود بهره گیرند.

وی در بخش دیگر صحبت های خود به موضوع شکایت یکی از معاونت های شهرداری کرج از فعالان رسانه ای نیز پرداخت و یادآور شد: با هماهنگی های انجام گرفته این موضوع به زودی حل و فصل خواهد شد.

موسوی با یادآوری صحبت های مدیران ارشد استانی و شهری، گفت: شکایت از اهالی رسانه راه خوبی برای کنترلِ انتقادها نیست و بهتر این است مدیران به جای اینگونه برخوردها، با سعه صدر بیشتر کاستی ها را جبران کنند.

كلمات كليدي : شهرداری کرج , اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2320130
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16725323 تعداد بازديد زيرپورتال: 3212809 اين زيرپورتال امروز: 1180 سایت در امروز: 4014 اين صفحه امروز: 75
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.