شنبه 2 تير 1397   20:25:42
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1395/12/26 پنجشنبهزین العابدینی در آئین افتتاحیه ایستگاه کوهرج:
کوهرج زباله دانی بود که به تفرجگاه در کرج تبدیل شد/سومین افتتاحیه از 5 پروژه 7 هکتاری
مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج از تبدیل زباله دان باغستان به ایستگاه تفرجگاهی در این منطقه خبر داد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، عصر دیروز با حضور دو تن از اعضای شورای شهر چند تن از  مسئولین و مدیران شهری، همشهریان پرشور کرجی همچنین اهالی با ذوق باغستان، ایستگاه کوهرج به دستان فاطمه اسکندری عضو شورای شهر که همواره در تمامی مراسم های اخیر افتتاحیه حضور داشته، افتتاح و به بهره برداری رسید.
 
زین العابدینی در آئین افتتاحیه ایستگاه کوهرج ضمن تشکر از همه تلاشگران پرتوان باغستان، مدیران و تمامی فعالانی که در به ثمر رساندن این مهم نقش داشتند اظهار داشت: این مکان در گذشته  به زباله دانی که منظر زشتی را در این کوهستانهای ایجاد کرده تبدیل شده بود و اکنون ایستگاهی تفرجگاهی شده که در ایام نوروز امکانات رفاهی را برای اسکان مسافران فراهم می آورد.
 
وی با بیان اینکه ایستگاه کوهرج سومین مکانیست که از روز یکشنبه به طور پیوسته  افتتاح شده و طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است دو پروژه دیگر تا پایان هفته جاری گشایش یابد گفت: خوشحالیم که در آستانه شروع سال نو توانستیم پنجج پروژه را به بهره برداری برسانیم و مکان هایی را برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی  همچنین همشهریان کرجی در ایام عید ایجاد کنیم.
 
مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج در ادامه اضافه کرد: دهکده تفریحی و گردشگری باغستان، مساحتی بالغ بر هزار هکتار دارد که با حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر و تدابیر شهردار کرج 400 هکتار از این مجموعه به سازمان تحویل داده شد و از مرداد ماه سال جاری عملیات کاشت و اجرایی در این کوهستان ها کلید خورد و معابری جهت سهولت تردد در این مناطق تعریف شد.
 
زین العابدینی همچنین ایستگاه 1.2 هکتاری کوهرج را مکانی دانست که با استفاده از گونه های خاص و معبر سازی منحصر به فرد در دل کوهستان های باغستان فضایی متفاوت را به این منطقه  بخشیده است.
 
این مسئول همچنین با اشاره به گذراندن هفته پرشور درختکاری اذعان داشت: افتخار آن را داریم که در سال 95 بیش از 50 هزار اصله درخت در شهر کرج کاشتیم و توانستیم با این اقدام گامی مثبت در راستای  افزایش سرانه فضای سبز در شهر برداریم.
 
مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج در پایان سخنان خود  ضمن قدردانی از حضور مسئولین، مدیران و همشهریان کرجی در افتتاحیه ایستگاه کوهرج، به ثبت ملی شدن باغ سیب مهرشهر، که یکشنبه گذشته  در برنامه موثر"یکشنبه سبز"  در باغ سیب به صورت زنده به روی آنتن رفت وطی اجرای برنامه از این مهم رونمایی شد اشاره کرد و این مهم این اتفاق مهم را  به تمام همشهریان کرج و حامیان  فضای سبز تبریک گفت.


آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1552605
تعداد بازديد کنندگان سايت: 12016125 تعداد بازديد زيرپورتال: 2221102 اين زيرپورتال امروز: 3389 سایت در امروز: 14658 اين صفحه امروز: 2665
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.