جمعه 30 تير 1396   23:10:17
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
1396/2/25 دوشنبهرضاحسینی؛
سازمان عمران شهرداری نقشی بی بدیلی در سرعت بخشی به پروژه های عمرانی دارد
قائم مقام شهردار کرج با اشاره به خودکفایی سازمان های تابعه شهرداری کرج و نقش آنها در اجرای پروژه ها گفت: سازمان عمران شهرداری نقشی بی بدیلی در سرعت بخشی به پروژه های عمرانی دارد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، مصطفی رضاحسینی در بازدید از سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج، نقش این سازمان را در سرعت بخشی به پروژه های عمرانی بی بدیل خواند و افزود: این سازمان تاثیر بسزایی در خروجی مناسب عملکرد مدیریت شهری در اجرای پروژه های عمرانی داشته است.
 
این مسئول همچنین به کارخانه آسفالت سازمان اشاره و با بیان اینکه آسفالت مصرفی برای خیابان ها و معابر کلانشهر کرج از این کارخانه تامین می شود، عنوان کرد: این امر نشان دهنده توجه مدیریت شهری کرج به بیانات مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی می باشد.
 
وی در ادامه به کیفیت اجرای پروژه ها در کنار سرعت بخشیدن به آنها اشاره کرد و افزود: ارتقاء سطح کیفی پروژه ها نیازمند نظارت دقیق بر عملکرد مسئولان مربوطه است که این مهم با بازدید مستمر امکان پذیر می باشد.
 
قائم مقام شهردار کرج در پایان با اشاره به اینکه بازدید از عملکرد پرسنل در سازمان ها و مناطق علاوه بر ارتقاء سطح کیفی موجب ایجاد انگیزه میان پرسنل نیز می شود، اضافه کرد: با توجه به اینکه  اکثر کارکنان در مجموعه مدیریت شهری، جوانان هستند ضروری است تا به ایده های نسل نو توجه و انگیزه لازم در این نسل برای ارائه خدمات نوین ایجاد شود.

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 523071
تعداد بازديد کنندگان سايت: 4685390 تعداد بازديد زيرپورتال: 870862 اين زيرپورتال امروز: 3884 سایت در امروز: 20664 اين صفحه امروز: 2822
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.