شنبه 5 خرداد 1397   14:26:54
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1395/12/26 پنجشنبه
برگزیدگان مسابقات بسیج شهرداری کرج تجلیل شدند
آیین تجلیل و تقدیر از برگزیدگان مسابقات برگزارشده توسط بسیج شهرداری کرج برگزار شد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، فرمانده پایگاه شهید سلطانی در این خصوص گفت: این تجلیل از برگزیدگان مسابقاتی چون کتابخوانی احکام در خانه(2)، ورزشی دهه مبارک فجر و فرهنگی هفته دفاع مقدس به عمل آمد و با اهدای هدیه و لوح تقدیر به نفرات برتر از آنان تجلیل شد.

محمد قاسمی وند اظهار داشت: نفرات برتر مسابقات کتابخوانی از میان 221 نفر شرکت کننده انتخاب شدند که بر اساس آن 22 نفر از کسانی که پاسخ های صحیح به سوالات داده بودند، به مرحله قرعه کشی راه یافتند.

قاسمی وند، با بیان اینکه با قرعه کشی از میان این نفرات، سمیه ملک محمدی، سهیلا ترکمن، محبوبه عباسی، کبری شاهدی و مهرنوش نیک نهاد جوایز خود را شامل کارت های هدیه دو میلیون ریالی، یک میلیون و پانصد هزار ریالی و یک میلیون و دویست هزار ریالی دریافت کردند.

این مسئول، مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر را هم شامل رشته های دارت و طناب کشی ویژه بانوان عنوان کرد و افزود: برادران نیز در رشته فوتبال دستی شرکت کرده و نفرات برتر دو بخش هدایای خود را دریافت کردند.

به گفته این مسئول، به شش نفر از خواهرانی که در رشته های مقاله نویسی، شعر، خوشنویسی، خاطره نویسی و قطعه ادبی شرکت کرده بودند نیز هدایایی تعلق گرفت.


آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1475589
تعداد بازديد کنندگان سايت: 11477821 تعداد بازديد زيرپورتال: 2125322 اين زيرپورتال امروز: 2796 سایت در امروز: 9212 اين صفحه امروز: 2261
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.