سه‌شنبه 30 بهمن 1397   09:09:20
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/5/17 چهارشنبه
تجلیل مدیر کل امور مالی شهرداری کرج از خبرنگاران شهرداری
مدیر کل امور مالی شهرداری کرج با حضور در تحریریه پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، از خدمات و زحمات فعالان و زحمت کشان عرصه خبر و رسانه این دستگاه تجلیل کرد. 
در روزی که به منظور قدردانی از اصحاب رسانه و فعالان خبری به لطف ایثار و جانبازی شهید صارمی، به نام روز خبرنگار ثبت شده است، حوزه رسانه مدیریت شهری این کلانشهر میزبان مدیر کل امور مالی شهرداری کرج بود.

محمد احمدی که در کنار مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل در دفتر تحریریه پایگاه حضور پیدا کرده بود، زحمات خبرنگاران را به منزله آگاهی رسانی به شهروندان و ارتقای فرهنگ جامعه برشمرد و بر اهمیت رعایت سرعت، دقت و صحت در امر اطلاع رسانی تاکید کرد.

احمدی، با اشاره به اینکه فعالیت های پایگاه خبری شاخص و سرآمد در کرج و استان است، تصریح کرد: اخبار و مطالب این رسانه مرجع و منبع مراجعه بسیاری از رسانه ها است.

وی اضافه کرد: انتظار می رود با اطلاع رسانی به موقع اخبار و عملکرد شهرداری کرج، اقدامات این مجموعه به نحوی شایسته در اختیار شهروندان قرار گیرد.

 

كلمات كليدي : شهرداری کرج , روز خبرنگار

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2320137
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16725616 تعداد بازديد زيرپورتال: 3212865 اين زيرپورتال امروز: 1234 سایت در امروز: 4307 اين صفحه امروز: 82
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.