سه‌شنبه 20 آذر 1397   00:12:19
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/5/17 چهارشنبه
روحیات مثبت و منفی جامعه نتیجه عملکرد اصحاب رسانه و خبر است
فرمانده حوزه 8 بسیج حضرت سیدالشهداء (ع) شهرداری کرج، تمامی روحیات و آثار مثبت و منفی در جامعه را نتیجه رویکرد و عملکرد اصحاب رسانه و خبر عنوان کرد و این روز را به تمامی فعالان این حوزه تبریک گفت.

سرهنگ غلام قربانی با حضور در تحریریه پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، ضمن تجلیل از خبرنگاران حاضر در مجموعه مدیریت شهری، تقارن این روز را با روز دحوالارض و میلاد حضرت ابراهیم و حضرت عیسی(ع) بسیار مبارک عنوان کرد و گفت: روزی که به نام قلم به دستان و اصحاب خبر نامگذاری شده روزی مبارک است.

قربانی، با بیان اینکه همه اتفاقات و روحیات مثبت و منفی در جامعه تحت تاثیر اطلاع رسانی خبرنگاران است، افزود: امروزدنیای استکبار از طریق رسانه به اداره جهان می پردازد اما به رغم همه این تلاش ها، جهان تشیع با همه توان و وُسع خود در مقابل این هجمه های رسانه ای ایستاده است.

وی، با اشاره به اینکه تلاش رسانه های تشیع به میزان توان و ظرفیتش بسیار ارزشمند است، خاطرنشان کرد: همت و تلاش هر یک از خبرنگاران این عرصه می تواند به تحقق اهداف جهان اسلام کمکی شایان نماید.

فرمانده بسیج شهرداری کرج، از خدمت و تلاش خبرنگاران حوزه رسانه مدیریت شهری کرج نیز تجلیل کرد و آنان را همراهانی دانست که می توانند با اطلاع رسانی به موقع و شایسته، مقدمه مشارکت و همراهی شهروندان را بیش از پیش فراهم کند.

در ادامه این دیدار که در آن فرمانده بسیج خواهران شهرداری کرج نیز حضور داشت، محمد قاسمی وند؛ فرمانده پایگاه شهید سلطانی شهرداری کرج نیز در سخنانی به خبرنگاران این دستگاه تبریک گفت.

در پایان فرمانده پایگاه بسیج شهرداری کرج با اهدای گل و هدایایی از خدمات خبرنگاران مدیریت شهری تجلیل کرد.

كلمات كليدي : شهرداری کرج , روز خبرنگار

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2147561
تعداد بازديد کنندگان سايت: 15792224 تعداد بازديد زيرپورتال: 2952925 اين زيرپورتال امروز: 855 سایت در امروز: 106 اين صفحه امروز: 36
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.