شنبه 5 خرداد 1397   14:33:45
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1396/3/29 دوشنبه
جابه جایی مدیران حراست برخی از مناطق و سازمانهای شهرداری کرج صورت گرفت
معاون مدیرکل حراست شهرداری کرج از تودیع و معارفه مدیران حراست مناطق 1 و 10 شهرداری این کلانشهر همچنین مدیر حراست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهری دستگاه مذکور خبر داد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، محمد رضا شمس با اعلام این خبر اظهار داشت: اداره کل حراست شهرداری کرج طی چند سال گذشته، مدیران حراست مناطق 12گانه و سازمان های تابعه این دستگاه را به نحوی انتصاب کرده که شایستگی و توجه به نیازهای امروز این سازمان خدمات رسان اساس انتخاب افراد باشد.
 
معاون مدیرکل حراست شهرداری کرج بیان کرد: جابه جایی افراد در هر نهادی می تواند به پختگی و امکان انتقال تجربیات کمک شایانی کند که علاوه بر این مهم انتصاب مدیر حراست  در سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهری شهرداری این کلانشهر با توجه به ساختار سازمانی جدید شهرداری ایران کوچک و تجمیع سه سازمان اتوبوسرانی، تاکسیرانی و پایانه ها صورت گرفت.
 
شمس ادامه داد: بر این اساس علی احمدی به سمت مدیر حراست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهری شهرداری کرج منصوب شد که پیش از ادغام سه سازمان مذکور احمد سرحدی، محمد محمودی نژاد و سید احمدی نیری در این سه حوزه مدیر حراست بودند.
 
این مسئول با قدردانی از زحمات این عزیزان در زمان تصدی منصب مذکور اضافه کرد: همچنین از سوی اداره کل حراست  شهرداری کرج حسین غفاری بعنوان مسئول حراست منطقه 10 و محمد ترکاشوند در سمت مسئول حراست منطقه 1 شهرداری این کلانشهر برگزیده شدند.


آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1475612
تعداد بازديد کنندگان سايت: 11477899 تعداد بازديد زيرپورتال: 2125350 اين زيرپورتال امروز: 2824 سایت در امروز: 9290 اين صفحه امروز: 2284
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.