شنبه 5 خرداد 1397   14:24:36
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1395/12/26 پنجشنبهورمهمدی خبر داد:
پیش بینی 20 جایگاه عرضه مستقیم میوه شب عید در کرج/ قیمت میوه ها مصوب است
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج از پیش بینی 20 جایگاه عرضه مستقیم میوه شب عید در نقاط مختلف این کلانشهر خبر داد و گفت: قیمت میوه های ارائه شده مصوب ستاد تنظیم بازار است و شهروندان نگرانی در این زمینه نداشته باشند.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج؛ بهروز ورمهمدی در مراسم آغاز به کار مجدد بازار روز میخک واقع در عظیمیه ضمن تشکر از شهروندان که همیشه حامی و همراه مدیریت شهری هستند، اظهار داشت: امید می رود که با انجام چنین اقداماتی، سطح رضایت مندی شهروندان از خدمات ارائه شده ارتقاء یابد.
 
این مسئول ادامه داد: بازار روز میخک طی چند سال گذشته به دلیل وجود برخی مشکلات، تعطیل شد و وقفه ای در روند خدمت رسانی این بازار ایجاد شد که با حمایت مسئولان مدیریت شهری به خصوص شهردار کرج و رایزنی های مربوطه و همکاری بخش خصوصی، هم اکنون این مجموعه آغاز به کار مجدد می کند.
 
وی گفت: با توجه به بافت منطقه عظیمیه و عدم وجود مغازه که شهروندان در تامین مایحتاج روزانه خود با مشکل مواجه می شوند، فعالیت چنین بازار روزی کاملا احساس و نیاز اساسی شهروندان بود که هم اکنون محقق شده است.
 
ورمهمدی ادامه داد: ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت از جمله سیاستهای اصلی سازمان میادین میوه و تره بار است که امید می رود این اقدام رضایت شهروندان را در پی داشته باشد.
 
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج در ادامه سخنان خود از پیش بینی 20 جایگاه عرضه مستقیم میوه شب عید در نقاط مختلف این کلانشهر خبر داد و گفت: هم اکنون سازه های این جایگاه ها در حال جانمایی است.
 
وی اعلام کرد: در این جایگاه ها که تا روز 15 فروردین برپا هستند، میوه به خصوص سیب و پرتقال با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار استان به شهروندان عرضه می شود.
 
این مسئول گفت: تعداد جایگاه ها نسبت به سال گذشته افزایش داشته که امید می رود در دسترسی شهروندان تسهیل شود.


آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1475582
تعداد بازديد کنندگان سايت: 11477762 تعداد بازديد زيرپورتال: 2125311 اين زيرپورتال امروز: 2785 سایت در امروز: 9153 اين صفحه امروز: 2254
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.