چهارشنبه 23 آبان 1397   20:54:25
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1396/9/16 پنجشنبهاستاندار البرز گفت:
همت مدیریت شهری کرج برای ساخت بزرگراه شمالی بی نظیر بوده است
استاندار البرز گفت: همت مدیریت شهری کرج در راستای احداث بزرگراه شمالی بی نظیر بوده است و نشان از نگاه کلان و عمیق این مجموعه دارد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، محمد علی نجفی این مهم را در بازدید از پروژه بزرگراه شمالی که دکتر نصیری شهردار کلانشهر کرج نیز در آن حضور داشت، عنوان کرد و گفت: با توجه به بودجه کم شهرداری، پیشرفت ۲۷ درصدی این طرح، بسیار چشمگیر و قابل قدردانی است.

استاندار البرز، حمایت همه جانبه خود را از شورای اسلامی شهر و شهرداری کرج در راستای احداث هر چه سریعتر این طرح اعلام کرد و گفت: در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد شد.

نجفی با بیان اینکه دادستان کرج نیز برای به ثمر رسیدن طرح بزرگراه شمالی، زحمات قابل تقدیری را کشیده است، بیان کرد: سایر نهادهای استانی و شهری ذیربط نیز باید به کمک شهرداری این کلانشهر بیایند تا بتوان این طرح عظیم را تا سال ۹۸ به بهره برداری رساند.

وی یادآور شد: این پروژه علاوه بر آنکه از نظر مشخصات فنی یکی از طرح های ملی به حساب می آید از نظر زیست محیطی تیز دارای اهمیت ویژه ای است چرا که با کاهش ترافیک نقش تاثیرگذاری را در کاهش آلودگی هوا خواهد داشت.

گفتنی است بازدید از پروژه بزرگراه شمالی با حضور  دکتر نصیری شهردار  کرج، محمد علی نجفی استاندار البرز، معاون فنی استانداری، ‌مشاوران، پیمانکاران پروژه بزرگراه شمالی و تنی چند از مدیران شهری این کلانشهر و با هدف بررسی میزان پیشرفت عمرانی این پروژه انجام شد.
 

كلمات كليدي : پروژه بزرگراه شمالی , شهرداری کرج

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2066908
تعداد بازديد کنندگان سايت: 15436527 تعداد بازديد زيرپورتال: 2853953 اين زيرپورتال امروز: 3654 سایت در امروز: 12841 اين صفحه امروز: 2839
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.