شنبه 5 خرداد 1397   14:35:31
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1396/1/30 چهارشنبهدر راستای هم افزایی میان سازمانها؛
طرح هویت بخشی محوطه آرامستانها از سوی سازمان زیباسازی شهرداری کرج اجرایی می شود
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج گفت: به منظور بهسازی و ارتقاء فضا و سیمای شهری، همچنین هم افزایی با سایر سازمانهای شهرداری این کلانشهر در زمینه زیباسازی هر چه مطلوب تر مبلمان و منظر شهر، این سازمان تفاهم نامه ای را با حوزه های مذکور منعقد کرده است.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، حسین عطایی این مطلب را عنوان کرد و گفت: سازمان زیباسازی شهرداری این کلانشهر با توجه به در اختیار داشتن کارشناسان و تیم برنامه ریزی در زمینه ارتقاء سیمای شهری، تفاهم نامه ای را با سایر سازمانهای تابعه این دستگاه خدمات رسان انعقاد کرده است.
 
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج  اظهار داشت: بر اساس این تفاهم نامه مقرر شده است تا سازمان زیباسازی شهرداری این کلانشهرجهت هم افزایی و مشارکت هر چه بیشتر با دیگر سازمانها، اقداماتی را به طور جداگانه به منظور بهسازی و ارتقاء فضا و سیمای شهری برای هر یک از حوزه های مذکور اجرایی نماید.
 
عطایی ادامه داد: زیباسازی و هویت بخشی به محوطه آرامستانها یکی از برنامه های اجرایی سازمان زیباسازی شهرداری کرج بر اساس تفاهم نامه نام برده است که برای تحقق این مهم تمهیداتی از سوی تیم کارشناسان اتخاذ گردیده و بصورت اولویت بندی در حال انجام می باشد.
 
این مسئول خاطر نشان کرد: طراحی المان های یادبود شهداء، المان های ورودی، جداره ها، محوطه سازی و فضای مکث و استراحت در محیط آرامستانها از جمله فعالیت های این سازمان برای آرامستانهای سطح ایران کوچک خواهد بود.
 
وی در پایان سخنان خود یادآور شد: همچنین سازمان زیباسازی شهرداری کرج در نظر دارد تا زیباسازی و ساماندهی آرامستانها در زمینه زیباسازی فضا، مبلمان شهری و اصلاح نورپردازی ها و طراحی و ساماندهی قبور شهداء را در حیطه وظایف خویش اجرایی کند و در این راستا به طور مجدانه از ظرفیت های خود استفاده می کند تا در اسرع وقت اهداف خود را به نتیجه مطلوب برساند.


آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1475616
تعداد بازديد کنندگان سايت: 11477922 تعداد بازديد زيرپورتال: 2125355 اين زيرپورتال امروز: 2829 سایت در امروز: 9313 اين صفحه امروز: 2288
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.