چهارشنبه 3 بهمن 1397   11:24:23
امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 16361090
  تعداد بازدید این صفحه: 82369
  در امروز: 5871

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/7/24 دوشنبه
شوراها نباید به سمت طایفه سالاری حرکت کنند
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: شوراها نباید به سمت طایفه سالاری حرکت کنند، باید بدانیم که پس از راهیابی به پارلمان محلی نماینده تمام آحاد جامعه هستیم نه صرفاً حامیان انتخاباتی.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، دکتر محمد نبیونی در دیدار با جمعی از شهروندان که در محل تالار شهید مدرس شورای اسلامی شهر کرج برگزار شد، ضمن عرض خوشامدگویی به ایشان، اظهار داشت: شهروندان اصلی ترین سرمایه های مدیریت شهری هستند و بی شک بدون مشارکت شهروندی هیچ یک از برنامه ها و اقدامات مان به سرمنزل مقصود نخواهید رسید.
 
وی افزود: شوراها برآمده از بطن جامعه برای پیگیری مشکلات و مطالبات اقشار مختلف مردم و انتقال آنها به دولتمردان هستند فلذا ما باید در طول دوره 4 ساله نماینده مردم باقی بمانیم و در بحث نظارت بر عملکرد شهرداری نیز خود را آلوده به موارد اجرایی نکنیم؛ شأن نماینده مردم بسیار بالاست و ما باید قداست و حرمت این لباس را حفظ نماییم.
 
به گفته این مسئول ارشد شهری، هر جا که عملکردها قانونی و حرکت در مسیر صیانت از مصالح و منافع عمومی جامعه بوده توفیقات زیادی نیز حاصل شده اما زیر پا گذاشتن قانون پایان خوشی به همراه ندارد و اعتماد عمومی مردم به خادمین خود را هم سلب می کند؛ ما خواستار اداره علمی، کارآمد و کارشناسی شهر از گذر شایسته سالاری و ارتباط فعال با مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی هستیم و می خواهیم نخبگان در مدار توجه قرار گیرند.
 
رئیس شورای اسلامی شهر کرج در ادامه بیان داشت: شورا نماد مردم سالاری دینی است و ما وظیفه داریم تا با استفاده از ابزارهای نظارتی شهرداری را به سمت عملکرد صحیح و قانونی سوق دهیم و از اتلاف منابع مالی و انسانی نیز جلوگیری نماییم که این مهم با مشارکت عمومی و همفکری نخبگان و دانشگاهیان شدنی است و ما قصد داریم تا دیگر نهادها را نیز در برابر نمایندگان مردم پاسخگو نماییم.

كلمات كليدي : شهرداری کرج , شورای اسلامی شهر کرج , طایفه سالاری

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 82369
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16361090 تعداد بازديد زيرپورتال: 99637 اين زيرپورتال امروز: 40 سایت در امروز: 5871 اين صفحه امروز: 30
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.