پنجشنبه 2 اسفند 1397   22:00:12
1397/11/18 پنجشنبه
عملیات اجرائی احداث پارک البرز آغاز شد
به گزارش امور ارتباطات و بین الملل منطقه شش شهرداری کرج : محمدرضا فکورزاده ، سرپرست منطقه از آغاز عملیات اجرایی احداث پارک البرز واقع در باغستان غربی خبر داد.


وی اذعان داشت : عملیات اجرایی این پروژه شامل نخاله برداری ، خاکبرداری ، خاکریزی با خاک مناسب ، شفته ریزی ، جدولگذاری در حال انجام می باشد.

محمدرضا فکورزاده هدف از اجرای این پروژه را لزوم ایجاد فضای سبز و پارک های درون محله ای و افزایش سرانه فضای سبز برشمرد و گفت : ایجاد محیطی شاد و مفرح برای شهروندان از وظایف مجموعه مدیریت شهری بشمار می آید که احداث این پارک نیز در همین راستا در حال انجام می باشد.

سرپرست منطقه شش شهرداری کرج با تاکید بر لزوم توسعه سرانه فضای سبز و ارتقاء سیما و منظر سطح منطقه اظهار داشت : با اتمام این پروژه علاوه بر ایجاد محلی مناسب برای گذران اوقات فراغت ساکنین این منطقه و با توجه به نزدیک بودن این پارک به بیمارستان البرز ، مکان مناسبی برای استراحت همراهان بیماران و مراجعان این بیمارستان نیز فراهم می شود.

این مقام مسئول با اشاره به اهمیت توسعه و افزایش سرانه فضای سبز در زندگی امروز انسان ها تصریح کرد : این پارک در محوطه‌ای به متراژ تقریبی 5000  مترمربع واقع در باغستان غربی در حال احداث می باشد.

فکورزاده در خاتمه ابراز امیدواری نمود با احداث فضاهای سبز و پارک های درون محله ای در سطح منطقه بتوانیم گام مهمی در جهت توسعه سرانه فضای سبز و افزایش رفاه شهروندان برداریم.
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 204791
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16762822 تعداد بازديد زيرپورتال: 207430 اين زيرپورتال امروز: 530 سایت در امروز: 14721 اين صفحه امروز: 528
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.