دوشنبه 1 بهمن 1397   20:16:08
1397/10/15 شنبه
تیم والیبال شهرداری کرج فینالیست مسابقات کارگری استان البرز
سرپرست اداره نگهداری، تجهیز و توسعه اماکن ورزشی شهرداری کرج از راه یافتن تیم والیبال کارگری این دستگاه به فینال مسابقات کارگری استان البرز، خبر داد.

علی علوی در گفت وگو با
روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج، اظهار کرد: مسابقات کارگری استان البرز با حضور هشت تیم در دو گروه 4 تیمه در حال برگزاری است.
وی بیان کرد: تیم شهرداری کرج موفق شد با غلبه بر تیم های مپنا، ایندامین سایپا، قالب های صنعتی و مپنا پرتو به فینال مسابقات برسد.
سرپرست اداره نگهداری، تجهیز و توسعه شهرداری کرج با اشاره به اینکه تمام اعضای تیم از پرسنل شهرداری هستند یادآور شد: این تیم با مدیریت نیما هوشنگی در حال فعالیت است.
تیم شهرداری کرج در لیگ دسته یک کشور شگفتی ساز خواهد شد
این مسئول در بخش دیگری با اشاره به عملکرد تیم والیبال شهرداری کرج در لیگ دسته یک کشور، گفت: تیم شهرداری کرج با کمترین هزینه اما با استفاده از جوانان مستعد و تمرینِ مداوم توانسته است سد محکمی در برابر تیم هایی باشد که هزینه هایی چند برابری برای حضور در این رقابت ها داشته اند.
علوی با بیان این که برای تیم شهرداری از شانس صعود به رقابت های لیگ برتر برخوردار است، ادامه داد: با غیرتی که از بازیکنان و کادر فنی تیم والیبال شهرداری کرج سراغ دارم یقین بدانید این تیم می تواند باعث شگفتی شود.


كلمات كليدي : سازمان فرهنگی اجتماعی , شهرداری کرج , استان البرز , والیبال

تعداد بازديد اين صفحه: 104011
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16341678 تعداد بازديد زيرپورتال: 149761 اين زيرپورتال امروز: 173 سایت در امروز: 11757 اين صفحه امروز: 95
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.