شنبه 29 شهریور 1399   17:31:53

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/11/17 چهارشنبه
دست مدیران شهری را در تصمیم گیری‌ها باز بگذاریم !
رییس کمسیون هنر و ارتباطات شورای شهر کرج گفت: راهنمای مسیر بسیاری از پروژه‌های عمرانی دقیق نیست.
 

رحیم خستو در این رابطه، اظهار کرد: راهنمای مسیر بسیاری از پروژه‌های عمرانی‌ای که در سطح شهر در حال انجام است از دقت کافی برخوردار نیست که همین باعث سردرگمی شهروندان شده است.

وی ادامه داد: از پیمانکاران پروژه‌های مختلف  درخواست می‌شود نسبت به اصلاح این راهنماها اقدام کنند تا مردم به راحتی به مقاصد خود در نقاط مختلف شهر برسند.

این مسئول در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به ضرورت انگیزه بخشی به مدیران شهری افزود: باید دست مدیران مناطق و سازمان‌ها باز گذاشته شود تا بتوانند با خلاقیت و قدرت عمل کافی اهداف  مدیریت شهری را دنبال کنند.

وی با اشاره به وضعیت هزینه کرد درآمدهای مناطق اظهار کرد: در حال حاضر بخش عمده ای از این درآمدها به حساب  شهرداری مرکز واریزمی شود که همین  از انگیزه مدیران مناطق برای درآمدزایی  بیشتر کم می‌کند.

خستو خاطر نشان کرد: باید به سمتی پیش برویم که بخش عمده ای از درآمد مناطق صرف امور خودشان شود تا از این طریق شاهد تحولی جدی در بحث درآمدزایی در شهرداری باشیم.

عضو شورای شهر کرج گفت: مدیریت شهری باید از مدیران نوآور، ریسک پذیر و خلاق حمایت کند چون این افراد هستند که جریان توسعه ای در شهر را تداوم می بخشند.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , شورای شهر کرج

نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2478832
تعداد بازديد کنندگان سايت: 35521306 تعداد بازديد زيرپورتال: 7060630 اين زيرپورتال امروز: 7536 سایت در امروز: 31033 اين صفحه امروز: 160
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.