چهارشنبه 7 خرداد 1399   04:45:01

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 30046437
  تعداد بازدید این صفحه: 217577
  در امروز: 5638

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/6/21 پنجشنبه
ضرورت ساماندهی وضعیت مرکز دفن زباله حلقه دره
تکمیل پروژه های نیمه تمام مرکز دفن زباله حلقه دره از جمله لندفیل از اولویت های مدیریت شهری کرج است. 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت خدمات شهری شهرداری کرج، محمدرضا زین العابدینی در حاشیه بازدید اعضای شورای شهر از مرکز دفن حلقه دره اظهار داشت: ساماندهی این محل در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار دارد.

معاون خدمات شهری شهرداری کرج همچنین به ضرورت تکمیل پروژه های نیمه تمام این مجموعه مانند لندفیل (مهندسی بهداشتی و تاسیسات شیرابه) که منجر به بهبود وضعیت کارخانه کمپوست و کاهش بوی نامطبوع ناشی از فعالیت آن می‌شود، تاکید کرد و افزود: با جلوگیری از اتلاف منابع و بهره مندی از ظرفیت موجود می توان شرایط  موجود را بهبود بخشید و زمینه رضایتمندی شهروندان ساکن در محله کیانمهر را فراهم کرد.

زین العابدینی با اشاره اینکه کرج در زمینه مدیریت پسماند و دفن زباله فاصله زیادی با استانداردهای تعیین شده دارد، گفت: هر چند طی سال‌های گذشته شاهد بهبود نسبی در وضعیت دفن زباله در کرج بوده ایم ولی هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم.

گفتنی است در این بازدید راهکارهای علمی و اجرایی درخصوص تصفیه شیرابه و بهبود شرایط مرکز دفن زباله و کارخانه کمپوست ارائه شد.


كلمات كليدي : زین العابدینی , معاونت خدمات شهری شهرداری کرج , ساماندهی وضعیت مرکز دفن زباله حلقه دره

تعداد بازديد اين صفحه: 217577
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30046437 تعداد بازديد زيرپورتال: 311945 اين زيرپورتال امروز: 92 سایت در امروز: 5638 اين صفحه امروز: 21
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.