پنجشنبه 2 آبان 1398   08:53:20

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 22634827
  تعداد بازدید این صفحه: 145089
  در امروز: 7748

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/6/21 پنجشنبه
ضرورت ساماندهی وضعیت مرکز دفن زباله حلقه دره
تکمیل پروژه های نیمه تمام مرکز دفن زباله حلقه دره از جمله لندفیل از اولویت های مدیریت شهری کرج است. 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت خدمات شهری شهرداری کرج، محمدرضا زین العابدینی در حاشیه بازدید اعضای شورای شهر از مرکز دفن حلقه دره اظهار داشت: ساماندهی این محل در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار دارد.

معاون خدمات شهری شهرداری کرج همچنین به ضرورت تکمیل پروژه های نیمه تمام این مجموعه مانند لندفیل (مهندسی بهداشتی و تاسیسات شیرابه) که منجر به بهبود وضعیت کارخانه کمپوست و کاهش بوی نامطبوع ناشی از فعالیت آن می‌شود، تاکید کرد و افزود: با جلوگیری از اتلاف منابع و بهره مندی از ظرفیت موجود می توان شرایط  موجود را بهبود بخشید و زمینه رضایتمندی شهروندان ساکن در محله کیانمهر را فراهم کرد.

زین العابدینی با اشاره اینکه کرج در زمینه مدیریت پسماند و دفن زباله فاصله زیادی با استانداردهای تعیین شده دارد، گفت: هر چند طی سال‌های گذشته شاهد بهبود نسبی در وضعیت دفن زباله در کرج بوده ایم ولی هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم.

گفتنی است در این بازدید راهکارهای علمی و اجرایی درخصوص تصفیه شیرابه و بهبود شرایط مرکز دفن زباله و کارخانه کمپوست ارائه شد.


كلمات كليدي : زین العابدینی , معاونت خدمات شهری شهرداری کرج , ساماندهی وضعیت مرکز دفن زباله حلقه دره

تعداد بازديد اين صفحه: 145089
تعداد بازديد کنندگان سايت: 22634827 تعداد بازديد زيرپورتال: 225273 اين زيرپورتال امروز: 111 سایت در امروز: 7748 اين صفحه امروز: 62
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.