چهارشنبه 7 خرداد 1399   02:57:08

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 30044436
  تعداد بازدید این صفحه: 217567
  در امروز: 3637

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/6/25 دوشنبه
برنامه ویژه شهرداری کرج در طرح استقبال از مهر
معاون خدمات شهری شهرداری کرج از انجام برنامه ویژه شهرداری در طرح استقبال از مهر ۹۸ به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت خدمات شهری شهرداری کرج محمدرضا زین العابدینی اظهار داشت: دستورالعمل اجرای طرح استقبال از مهر ۹۸ به منظور آماده سازی شهر با هدف زیباسازی و بهبود کیفیت نگهداشت شهر از طریق تأمین امکانات مورد نیاز مدارس و انجام اقدامات ویژه در راستای ایجاد محیطی پاکیزه و شاداب در مراکز آموزشی تهیه و به تمامی مناطق دهگانه ابلاغ شده است.

وی اولویت عملیات اجرای این طرح در مناطق دهگانه را محیط پیرامون مراکز آموزشی و نیز مدارس کم برخوردار اعلام و تصریح کرد: ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات به شهروندان و به ویژه دانش آموزان، پاکسازی، زیباسازی مراکز آموزشی و جلوه بخشیدن به نمای آن‌ها، ایمن‌سازی معابر منتهی به مراکز آموزشی، بازپیرایی فضای سبز، ارائه برنامه‌های آموزشی و ترویجی با رویکرد مشارکت پذیری در مباحث مهم نگهداشت شهر، افزایش سطح همکاری‌ و تعاملات میان‌بخشی دستگاه‌های مختلف مرتبط با مدیریت شهری در زمینه مسائل آموزشی و مراکز تحصیلی و آموزشی از جمله اهداف این طرح است.

معاون خدمات شهری شهرداری کرج به تشریح اقدامات شاخص و ویژه متناسب با ایام بازگشایی مدارس و استقبال از مهر پرداخت و افزود: ایمن سازی محیط و ارائه آموزش‌های ایمنی لازم به کادر آموزشی و دانش‌آموزان، پاکسازی، شستشوی، رنگ آمیزی و نقاشی دیواری مدارس، گلکاری فضای حیاط مدارس، کاشت نهال، درختچه و گل وگیاه در فضای حیاط و محوطه اطراف مدارس، توزیع کیسه‌های مخصوص پسماندهای خشک، تأمین و توزیع مخازن تفکیک پسماند خشک برای مدارس از جمله این اقدامات است.

زین العابدینی اعلام کرد: در سالجاری به منظور رعایت اصل عدالت در خدمت رسانی به مردم در همه مناطق و نیز ایجاد شرایطی یکسان و هماهنگ در تمام سطح شهر برای احساس بوی دل انگیز ماه مهر و افزایش نشاط همگانی در بین دانش آموزان و والدین، تلاش جدی از طریق اقدامات عمومی در سطح شهر شده است.


تعداد بازديد اين صفحه: 217567
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30044436 تعداد بازديد زيرپورتال: 311935 اين زيرپورتال امروز: 82 سایت در امروز: 3637 اين صفحه امروز: 11
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.