شنبه 16 فروردين 1399   15:32:16

1398/11/3 پنجشنبه
دیدار رییس و مسئولین سازمان عمران با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران
رییس و جمعی از مسئولین سازمان عمران همزمان با فرارسیدن ایام فاطمیه با سه خانواده از خانواده های معظم شهداء و آزادگان دیدار کردند که طی این دیدار با اهدای لوح و هدایایی از ایشان تقدیر شد. 


رییس و جمعی از مسئولین سازمان عمران همزمان با فرا رسیدن ایام فاطمیه با سه خانواده از خانواده های معظم شهداء و آزادگان دیدار کردند که طی این دیدار با اهدای لوح و هدایایی از ایشان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج، رییس و جمعی از مسئولین سازمان عمران با خانواده های معظم شهیدان؛ عیسی عیوضی و اردشیر بهرامی بسحاق و خانواده آزاده بزرگوار؛ ایرج ارکیان دیدار کردند که طی این دیدار با اهدای لوح و هدایایی از ایشان تقدیر شد.

رییس سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج  با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند و دیدار با خانواده های این عزیران را گامی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و افتخاری بزرگ دانست که وظیفه تک تک مسئولان است.
 

*******
عکس از / داود کاظمی 
واحد روابط عمومی سازمان عمران بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 406117
تعداد بازديد کنندگان سايت: 27940238 تعداد بازديد زيرپورتال: 416717 اين زيرپورتال امروز: 336 سایت در امروز: 18839 اين صفحه امروز: 316
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.