شنبه 16 فروردين 1399   17:16:06

1398/11/29 سه‌شنبه
اجرای عملیات عمرانی احداث دیوار حائل پروژه ادامه زیرگذر ولیعصر
معاون اجرایی و عمران شهری سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج از اجرای عملیات عمرانی احداث دیوار حائل پروژه ادامه زیرگذر ولیعصر و بازگشایی محور شمالی بلوار ولیعصر مهرشهر با راه آهن تهران – تبریز خبر داد.
 


معاون اجرایی و عمران شهری سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج از اجرای عملیات عمرانی احداث دیوار حائل پروژه ادامه زیرگذر ولیعصر و بازگشایی محور شمالی بلوار ولیعصر مهرشهر با راه آهن تهران
تبریز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج، حسن پاکاری با اشاره به روند اجرای این پروژه عنوان کرد: پس از اتمام عملیات جدولگذاری و روکش آسفالت قسمت اولیه زیرگذر ولیعصر به طول 480 و عرض 8 متر در دو لاین شرقی و غربی با تناژ مصرفی 2559 تن آسفالت بیندر و بلک بیس، عملیات عمرانی احداث دیوار حائل ادامه زیرگذر ولیعصر و بازگشایی محور شمالی بلوار ولیعصر مهرشهر توسط عوامل اجرایی سازمان آغاز شده است.

 این مسئول با بیان اینکه عملیات خاکبرداری پروژه همچنان ادامه دارد عنوان کرد: اجرای میلگرد و بتن ریزی فونداسیون دیوار حائل زیرگذر ولیعصر و جدولگذاری لاین شرق و غرب و رفوژجداول میانی در حال انجام می باشد و پس از مراحل زیرسازی پروژه، روکش آسفالت مکانیزه معبر در دستور کار سازمان قرار دارد.

پاکاری در پایان یادآورشد: این پروژه با هدف تسریع در تردد و دسترسی شهروندان، کاهش ترافیک، دستیابی به استانداردهای مطلوب شهری و برخورداری ساکنین مناطق کم برخوردار شهر از حداقل امکانات شهری به همت نیروهای معاونت اجرایی سازمان عملیاتی شده و با تمام توان در حال پیگیری می باشد.
 

*******
عکس از / داود کاظمی 
واحد روابط عمومی سازمان عمران بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 406156
تعداد بازديد کنندگان سايت: 27942012 تعداد بازديد زيرپورتال: 416758 اين زيرپورتال امروز: 377 سایت در امروز: 20613 اين صفحه امروز: 355
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.