چهارشنبه 7 خرداد 1399   04:41:36

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/5/28 دوشنبه
دغدغه مدیریت شهری کاهش معضلات زیست محیطی است
شهردار کرج: تلاش مجموعه مدیریت شهری ساختن شهری امن و زیست پذیر برای شهروندان است.
 

 علی کمالی زاده در مراسم افتتاح بوستان مهر در کیانمهر عنوان کرد: ابتدا از مدیریت دکتر زارع و حمایتی که از مجموعه مدیریت شهری در یک ساله گذشته داشتند و از تلاش‌های حاج آقا وحیدی که همیشه همراه و پشتیبان ما بودند تشکر می‌کنم.

وی گفت: همچنین انتخاب حاج آقا سلیم‌نژاد به ریاست شورا و دکتر خستو به عنوان نایب رییس شورا را تبریک می‌گویم و امیدوارم منشا اتفاقات خوب برای شهر و شهروندان باشد.

شهردار کرج در ادامه با بیان این که رویکرد شهرداری و شورا رویکرد زیست محیطی است اظهار داشت: متاسفانه کیانمهر از مناطقی است که به دلیل نزدیکی به حلقه دره مشکلاتی دارد که تلاش ما در مجموعه مدیریت شهری کاهش این معضلات است.

کمالی‌زاده با اشاره به افتتاح بوستان مهر ادامه داد: امیدوارم با به سرانجام رساندن پروژه های مختلف سرانه فضای سبز کرج را ارتقا داده و کرج را به شهری زیست پذیر برای شهروندان تبدیل کنیم.

در سال جاری؛ پیش از بوستان مهر، پارک همگام و کوهیار در خط ۴ حصار و پارک بین فازی در مهرشهر افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

گفتنی است در کرج ۲۸۸ پارک و بوستان وجود دارد.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , دکتر علی کمالی زاده

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 318618
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30046366 تعداد بازديد زيرپورتال: 645055 اين زيرپورتال امروز: 99 سایت در امروز: 5567 اين صفحه امروز: 22
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.