جمعه 9 خرداد 1399   22:11:15

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/6/5 سه‌شنبهشهردار کرج عنوان کرد:
تقاطع غیرهمسطح ولایت نقطه عطفی در امور عمرانی شهرداری است
۵۰ درصد از عملیات اجرای تقاطع غیر همسطح ولایت توسط اکیپ‌های امانی شهرداری صورت گرفته است.


 

علی اصغر کمالی زاده در مراسم افتتاح تقاطع غیرهمسطح ولایت اظهار داشت: بیش از ۵۰ درصد از عملیات اجرای این تقاطع توسط اکیپ‌های امانی شهرداری انجام شده است. در اجرای این پروژه صد هزار مترمکعب خاکبرداری و شش هزار تن آسفالت به کار برده شده است.

 این مسئول به منابع تامین این پروژه اشاره کرد و گفت: ارزش این پروژه ۴۸ میلیارد تومان است که صددرصد آن از منابع شهرداری تامین شده است.

شهردار کرج در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به بودجه امسال شهرداری توضیح داد: شهرداری کرج  امسال دو هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار دارد که از این میزان ۵۵۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت است که بالغ بر ۲۵۰ میلیارد تومان آن محقق شده است.

کمالی زاده تصریح کرد: امیدواریم ۳۰۰ میلیارد تومان دیگر این اوراق تا پایان سال محقق شود.

وی با اشاره به اینکه مابقی اعتبارات را باید از منابع شهروندی تهیه کنیم، توضیح داد: برای تحقق این هدف به کمک دیگر دستگاه‌های اجرایی نیاز داریم.

کمالی زاده گفت: امیدوارم شهروندان نیز در پرداخت عوارض با مدیریت شهری همکاری کنند تا روند توسعه‌ای شهر تسریع شود.

این مسئول با بیان اینکه امسال چند پروژه دیگر هم تکمیل و به بهره برداری می رسد، تاکید کرد: امسال  هشت پروژه بازگشایی و تعریض خط چهار حصار را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

شهردار کرج با اشاره به اینکه راه محور توسعه است گفت: توسعه راه‌ها نقش به سزایی در کاهش تصادفات دارد به همین دلیل مدیریت شهری تکمیل پروژه‌های این حوزه را در دستور کار خود قرار داده است.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , دکتر علی کمالی زاده

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 319182
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30137310 تعداد بازديد زيرپورتال: 646279 اين زيرپورتال امروز: 376 سایت در امروز: 36172 اين صفحه امروز: 143
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.