چهارشنبه 7 خرداد 1399   03:03:12

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/6/14 پنجشنبه
مطالبه ۵۰۰ میلیارد تومانی شهرداری از دولت/ نهضت آسفالت ادامه دارد
شهردار کرج گفت: تولید کارخانه آسفالت تا پایان سال به ۲۰۰ هزار تن می رسد.
 

 علی کمالی زاده در جلسه شورای برنامه ریزی با اشاره به اینکه شهرداری کرج در زمینه آسفالت، اقدامات بسیار خوبی انجام داده است، اظهار داشت: بیش از ۹۵ درصد آسفالت مناطق طی سال جاری از طریق کارخانه شهرداری کرج تامین شده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال  تا کنون کارخانه آسفالت شهرداری ۱۲۵ هزار تن تولید داشته، عنوان کرد: خرید قیر از سال گذشته انجام شده و امیدواریم تولید آسفالت را تا پایان سال به ۲۰۰ هزار تن برسانیم.

شهردار کرج با تاکید بر اینکه کارخانه آسفالت شهرداری کرج همیشه فعال است، یادآور شد: دو پیمانکار بخش خصوصی نیز در این زمینه با شهرداری همکاری دارند و در صورتی که  کارخانه آسفالت با مشکل تولید مواجه شود، نسبت تامین آسفالت مورد نیاز شهر اقدام می کنند.

این مسئول همچنین در تشریح اقدامات صورت گرفته در زمینه آسفالت، گفت: عملکرد آسفالت شهرداری در معابر اصلی محسوس است و در تلاش هستیم پس از اتمام این معابر، خیابان های درجه ۲ و دسترسی های محلی را  هم آسفالت کنیم.

هم افزایی، بازخورد همراهی نمایندگان شهر با مدیریت شهری

شهردار کرج در ادامه از هم دلی و همراهی نمایندگان مجلس و اعضای شورای اسلامی شهر با شهرداری سخن گفت و افزود: این همراهی موجب هم افزایی میان دستگاه های خدمات رسان شده و توانستیم قدم های موثری را در این زمینه برداریم.

کمالی زاده  در ادامه به شرایط نامناسب اقتصادی دولت  اشاره کرد و گفت: در این شرایط، نمایندگان با حمایت‌های خود کمک شایانی به توسعه منابع مالی شهرداری و افزایش خدمات رسانی کرده اند.

وی افزود: ۲۵۰ میلیارد تومان اوراقی که با همکاری نمایندگان مجلس برای مترو فروخته شد، در حال حاضر در حساب شهرداری است و صورت وضعیت های پیمانکار از این محل پرداخت می شود.

مطالبه ۵۰۰ میلیارد تومانی شهرداری کرج از دولت

شهردار کرج در ادامه به مطالبه شهرداری از دولت اشاره کرد و افزود: در حال حاضر شهرداری حدود ۵۰۰ میلیارد تومان در قالب چهار هزار و ۸۰۰ مودی از دولت مطالبه دارد که امیدواریم بخشی از آن به زودی پرداخت شود.

کمالی زاده با بیان اینکه سازمان برنامه می تواند شهرداری را برای دریافت این مطالبه کمک کند، گفت: تقاضا داریم طی جلسه ای پیشنهادات خود را در این زمینه مطرح کنیم و بتوانیم در نیمه دوم سال، بخش عمده ای از این مبلغ را در سامانه سمان تهاتر کنیم تا هم شهرداری به درآمدهایی که در سال گذشته نرسیده ، برسد و هم بار سنگین بدهی این مجموعه به بانک شهر برداشته شود.

بازگشایی ۸ معبر در دستور کار مدیریت شهری کرج

این مسئول در ادامه به برنامه شهرداری برای توسعه معابر شهری اشاره کرد و افزود: در این حوزه بازگشایی هشت معبر در دستور کار قرار گرفته که تلاش می‌کنیم تا پایان سال نیمی از عملیات عمرانی آنها به اتمام برسد.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , دکتر علی کمالی زاده

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 318611
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30044519 تعداد بازديد زيرپورتال: 645039 اين زيرپورتال امروز: 85 سایت در امروز: 3720 اين صفحه امروز: 15
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.