شنبه 10 خرداد 1399   18:49:25

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/9/25 دوشنبهشهردار کرج:
ناوگان اتوبوسرانی کرج نو نوار می شود / اضافه شدن 100 دستگاه اتوبوس تا آخر سال
تا پایان سال ۱۰۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی کرج اضافه می شود.

 

علی کمالی زاده در چهارمین همایش مدیریت حمل و نقل شهری که پیش از ظهر امروز در مجموعه فرهنگی میلاد کرج برگزار شد، اظهار داشت:  امروزه مشکلات زیست محیطی مثل آلودگی به یکی از مهمترین معضلات کلانشهرها تبدیل شده است.

وی ادامه داد: مدیران شهری به دنبال این هستند که با روش‌های مختلف از جمله تقویت و توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی به کاهش آلاینده های هوا در کلانشهرها که جمعیت زیادی را در خود جای داده اند، کمک کنند.

این مسئول در ادامه از انعقاد قرارداد خرید ۷۰ دستگاه اتوبوس نو و نوسازی ۳۰ دستگاه دیگر خبر داد و افزود: با توجه به حجم بالای تردد خودرو و جمعیت بالایی که کلانشهر  کرج در خود جای داده، لازم است اقدامات مدیریت شهری برای ارتقای زیرساخت های سیستم حمل و نقل عمومی متمرکز شود.

شهردار کلانشهر کرج با اشاره به وضعیت پروژه قطار شهری گفت: این پروژه با روی کار آمدن شورای پنجم از رکود خارج شده و  عملیات اجرایی آن به صورت سه شیفت در حال انجام است.

کمالی زاده بیان کرد: اولویت نخست پروژه قطار شهری بهره‌برداری از خط دو آن است و در صدد هستیم این خط را در هفته دولت سال آینده به بهره‌برداری برسانیم.

وی با بیان اینکه پیاده محوری یکی از مهمترین سیاست‌های مدیریت شهری کرج است، تاکید کرد: اعضای شورای اسلامی شهر کرج در این راستا از شهرداری حمایت همه جانبه دارند.

به گفته شهردار کرج ، مدیریت شهری کرج در راستای رسیدن به شهری پاک و توسعه یافته در حوزه حمل و نقل و ترافیک از هیچ تلاشی فروگذار نیست.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , دکتر علی کمالی زاده

تعداد بازديد اين صفحه: 319303
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30170753 تعداد بازديد زيرپورتال: 646603 اين زيرپورتال امروز: 318 سایت در امروز: 30324 اين صفحه امروز: 110
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.