پنجشنبه 2 آبان 1398   08:23:44

1398/5/3 پنجشنبه
شناسنامه فنی تجهیزات هوشمند ترافیکی کرج تهیه و تدوین می شود
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با اشاره به اهمیت نگهداری تجهیزات هوشمند ترافیکی و نقش آن در کاهش هزینه‌کردها، گفت: شناسنامه فنی تجهیزات هوشمند ترافیکی کرج تهیه و تدوین می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، محمدرضا احمدی نژاد با اشاره به اهمیت تعمیر و نگهداری تجهیزات هوشمند ترافیکی موجود در سطح شهر اعم از چراغ‌های فرماندهی و دوربین‌های ثبت تخلف رانندگی، اظهار کرد: درصدد هستیم با استفاده از فناوری‌های نوین و به روز نسبت به تعمیر و نگهداری تجهیزات هوشمند ترافیکی در این کلانشهر اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه تهیه و تدوین شناسنامه فنی برای هر یک از تجهیزات هوشمند ترافیکی یک از برنامه‌های در دستور کار این مجموعه به شمار می‌رود که اطلاعات این مهم توسط کارشناسان در حال جمع‌آوری است، افزود: تعمیر و نگهداری این تجهیزات باید به گونه‌ای انجام شود تا با کمترین هزینه و مشکل، بهترین نتیجه حاصل گردد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج تصریح کرد: در وهله نخست اجرای این طرح یکی از کریدورهای اصلی شهر تحت بررسی قرار خواهد گرفت.

احمدی نژاد با اشاره به اینکه در حال حاضر 48 تقاطع چراغ‌دار در سطح شهر کرج وجود دارد که برای اتصال این تجهیزات به مرکز کنترل ترافیک شهرداری به 48 کنترلر نیاز داریم، گفت: برنامه عملیاتی پیرامون توسعه چراغ‌های فرماندهی، هوشمندسازی تعمیر و نگهداری تجهیزات ترافیکی شهر تا دی ماه سال جاری توسط واحد تحقیق و توسعه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج تهیه و تدوین خواهد شد.
 بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 27666
تعداد بازديد کنندگان سايت: 22634382 تعداد بازديد زيرپورتال: 249484 اين زيرپورتال امروز: 117 سایت در امروز: 7303 اين صفحه امروز: 13
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد