سه‌شنبه 6 خرداد 1399   04:44:43

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/13 پنجشنبه
ارتقا سطح سلامت اداری دستگاه ها فلسفه وجودی گزینش است / هسته گزینش شهرداری کرج رتبه عالی کسب کرد
مدیر هسته گزینش شهرداری کرج گفت: فلسفه وجودی گزينش ارتقا سطح سلامت اداری دستگاه ها و کارکنان می باشد . 

عباس میری ضمن اهداء سلام و درود به محضر حضرت ولیعصر (عج) و حضرت امام خمینی (ره) و آرزوی سلامتی و طول عمر برای رهبر معظم انقلاب اسلامی و عرض تبریک به مناسبت سالروز تشکیل هسته گزینش با اشاره و استناد به آیات قرآن کریم و روایات اهل بیت (ع) در خصوص اهمیت و جایگاه گزینش اظهار کرد: بعد از پيروزي انقلاب اسلامي با دستور حضرت امام خمینی رحمه الله عليه، هسته هاي گزينش بر مبنای برنامه ها و اهداف مقدس انقلاب اسلامی تشکیل شدند .

وی افزود:با توجه به اهمیت امر گزینش در دستگاه های اجرایی کشور و توجه ویژه حضرت امام خمینی (ره) معمار انقلاب به امر گزینش ، گزینشگران باید افرادی کوشا ، مسئولیت پذیر ، صالح و دارای اخلاق کریمه باشند.

*گزینش باید هوشمندانه، عالمانه و دقیق باشد .(مقام معظم رهبری)*

این مسئول تصریح کرد:در امر گزینش به دو موضوع حق فرد و حق نظام توجه جدی می شود . در حق فرد اگر مراقبت و دقت نشود چه بسا با رد یک انسان متعهد و متخصص ضربه و لطمه ای به حیثیت او وارد خواهد شد و از طرفی نیز چنانچه فرد ناصالحی در دستگاه پذیرفته شود، ممکن است این فرد خسارت هایی بر دستگاه وارد نماید که از لحاظ اجتماعی و افکار عمومی نیز لطمات جبران ناپذیری در پی داشته باشد .

*برگزاری دوره های آموزشی*

مدیر هسته گزینش اظهار داشت  برگزاری دوره های آموزشی موجب افزایش سطح دانش مجموعه نیروهای گزینش خواهد شد که در این راستا دوره های آموزشی حضوری و غیرحضوری (مجازی) شامل :مهارت های ثبت و نگارش در گزینش ،قانون گزینش و آیین نامه اجرایی آن،جامعه شناسی فرهنگی،اصول عقاید،آشنایی با سازمان های جاسوسی ، شناخت اقلیت های دینی در ایران و اسناد، مدارک و فن بایگانی برگزار شده است .

وی تاکید کرد:گزینشگران با ارتقاء سطح دانش و بروز کردن مهارت های خود باید بگونه ای عمل کنند که موجب ترقیب کارکنان به رعایت قوانین و مقررات و حفظ ارزش های اسلامی و سلامت اداری شوند .

میری ،خدمت در نظام اسلامی را توفیق الهی دانست و ادامه داد:باید پاسدار این توفیق باشیم و بدانیم کارکنان گزینش در این خدمت گزاری ،وظیفه بسیار سنگینی بر عهده دارند .

*هسته گزینش شهرداری کرج رتبه عالی کسب کرد*

ایشان ضمن تشکر از شهردار محترم کرج ، از کسب رتبه عالی هسته گزینش شهرداری کرج طی ارزیابی صورت گرفته توسط کارشناسان هیأت عالی گزینش ریاست جمهوری در سال جاری خبر داد و گفت: با حمایت و توجه شهردار محترم کرج به هسته گزینش و تلاش صادقانه همکاران محترم این واحد در سر فصل های مختلف حوزه های کاری ، مورد ارزشیابی قرار گرفته و حائز رتبه عالی شد.

مدیرهسته گزینش شهرداری کرج،تجدید بیعت با آرمان های امام خمینی (ره) با حضور در مرقد مطهر حضرت امام ، دیدار با شهردار کرج، برگزاری مسابقه فرهنگی در بین همکاران را از اهم اقدامات این واحد در 15 دی ماه همزمان با روز گزینش عنوان کرد.بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 45168
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30014606 تعداد بازديد زيرپورتال: 644636 اين زيرپورتال امروز: 101 سایت در امروز: 4988 اين صفحه امروز: 9
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.