شنبه 29 شهریور 1399   16:31:07
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/7/23 سه‌شنبهرییس شورای شهر کرج تاکید کرد:
احقاق حقوق شهروندی اولویت است
شهروند مداری و احقاق حقوق شهروندی سرلوحه اقدامات مجموعه مدیریت شهری باشد. 

اکبر سلیم نژاد در بازدید از منطقه ۷ شهرداری کرج و با حضور در جمع معتمدین و ساکنین شهرک الغدیر ضمن بررسی مشکلات این شهرک، اظهار داشت: تکریم و توجه به نیازهای شهروندان  از اهم وظایف شهرداری ها است که ضرورت دارد با اهتمام ویژه ای پیگیری شود.

وی با بیان اینکه تلاش شورا و شهرداری توجه و رفع نیازهای شهروندان در بخش های مختلف است، یادآور شد: طی دو سال گذشته اقدامات خوبی برای رفاه حال شهروندان در شورا و شهرداری انجام شده که این روند تا پایان شورای پنجم ادامه خواهد داشت.

رییس شورای شهر کرج توجه به مناطق کم برخوردار را اولویت اقدامات عنوان کرد و گفت: تمرکز شورای پنجنم توانمند ساختن مناطق کم برخوردار است، امیدوارم در این مسیر موفق باشیم.

مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج نیز در این دیدار گزارشی از اقدامات عمرانی انجام شده در شهرک الغدیر و برنامه های پیش رو ارایه کرد.

امیرحسین کاظمینی با قدردانی از شورا و شهرداری برای توجه به مناطق افزود: اقدامات صورت گرفته به منظور توسعه همه جانبه مناطق دهگانه حاصل تلاش مسئولان و همراهی شهروندان است.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , شورای شهر کرج

نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 3265671
تعداد بازديد کنندگان سايت: 35519615 تعداد بازديد زيرپورتال: 7060203 اين زيرپورتال امروز: 7110 سایت در امروز: 29342 اين صفحه امروز: 6135
.