چهارشنبه 15 مرداد 1399   17:44:52
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/7/25 پنجشنبهرییس شورای شهر کرج عنوان کرد:
کمک پیاده روی اربعین به شناخت بهتر ملل مسلمانان از یکدیگر
تلاش شورا و شهرداری در ایامی که به نام و یاد امام حسین (ع) مزین شده ارایه خدمات مناسب به زائران است.
 

اکبر سلیم نژاد در بازدید از مرز زرباطیه عراق و مرز مهران با قدردانی از تلاش نیروهای شهرداری کرج اظهار داشت: مجموعه مدیریت شهری مثل سال های گذشته با تمام توان در حال خدمات رسانی به زائران حسینی (ع) است. 

وی با بیان اینکه تلاش شورا و شهرداری در ایامی که به نام و یاد امام حسین (ع) مزین شده ارایه خدمات مناسب به زائران است، گفت: علاوه بر استقرار یکصد نیروی خدمات شهری، ۱۲ دستگاه ماشین آلات تخصصی و آتش نشانی نیز برای تامین امنیت زائرین در مسیر نجف کربلا حضور دارند.

این مسئول در ادامه با اشاره به لزوم تقویت همبستگی بین مسلمان خاطرنشان کرد: افزایش تعداد زائران شرکت کننده در پیاده روی اربعین بر عظمت این گردهمایی افزوده است.

به گفته رییس شورای اسلامی شهر کرج، پیاده روی اربعین علاوه بر تقویت همبستگی به شناخت بهتر ملل مسلمان از هم نیز کمک می کند.

گفتنی است؛ در بازدید از مرز زرباطیه عراق و مرز مهران محمدحسین خلیلی اردکانی و محمد نبیونی از اعضای شورای شهر کرج نیز حضور داشتند.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , شورای شهر کرج

نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2874841
تعداد بازديد کنندگان سايت: 33831953 تعداد بازديد زيرپورتال: 6610883 اين زيرپورتال امروز: 11944 سایت در امروز: 48463 اين صفحه امروز: 11007
.