شنبه 29 شهریور 1399   17:07:49
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/8/1 چهارشنبهشهردار کرج خبر داد:
آمادگی مجموعه مدیریت شهری برای مدیریت بارش ها
با توجه به شروع بارش ها؛ برنامه ریزی لازم برای رفع مشکل معابری که سال گذشته دچار آبگرفتگی شده بودند انجام گرفته است.
 

علی کمالی زاده در جلسه شورای برنامه ریزی، با اشاره به آغاز بارندگی‌ها افزود: با همکاری دستگاه های خدمات رسان، کرج برای مقابله با بارش های احتمالی آماده می‌شود.

این مسئول ضمن نام بردن معبرهایی که سال گذشته دچار آبگرفتگی شده بودند، گفت: پیگیری های لازم برای رفع مشکلات این معابر انجام شده تا امسال شاهد آبگرفتگی نباشیم.

شهردار کرج با اشاره به اینکه بسیاری از حوادث طبیعی عامل انسانی دارد، توضیح داد: برای ساختن شهرها متاسفانه مسیرهای طبیعی را مسدود کرده ایم و برای جبران آن باید راهکاری جهت نگه داشتن روان آبها داشته باشیم.

این مسئول با بیان اینکه کندن چاه های جذبی نقش بسزایی در نگه داشتن روان آبها دارد، عنوان کرد: روان آبها اگر دیرتر متمرکز شوند، آبگرفتگی اتفاق نمی افتد.

وی یکی از نقاط خطرناک کرج در زمینه آبگرفتگی و ایجاد سیل را نهر دلمبر ذکر کرد و یادآور شد: لایروبی این کانال باید با دقت زیادی انجام شود و در زمان بارندگی یک ناظر در کنار این نهر حضور داشته باشد تا درخت یا زباله مسیر کانال را مسدود نکند.

کمالی زاده با اشاره به اینکه طبق پیش بینی هواشناسی فردا(اول آبان) شاهد بارش شدید باران خواهیم بود، گفت: برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر باید همه زیرگذرهای شهر بررسی شود.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , دکتر علی کمالی زاده

نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 3265917
تعداد بازديد کنندگان سايت: 35520632 تعداد بازديد زيرپورتال: 7060470 اين زيرپورتال امروز: 7376 سایت در امروز: 30359 اين صفحه امروز: 6381
.