شنبه 23 آذر 1398   09:10:57
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/8/1 چهارشنبهعضو شورای شهر کرج عنوان کرد:
لایحه ارزش افزوده تهدیدی برای اختیارات شوراست
در صورتی که لایحه ارزش افزوده در مجلس شورای اسلامی مصوب شود، شهرداری ها به مستمری بگیران دولت تبدیل می شوند و شهرداری از درآمدهای پایدار فاصله می گیرند.
 

عباس زارع در صد و شصت و هفتمین جلسه رسمی شورای شهر کرج اظهار داشت: لایحه ارزش افزوده مجددا در مجلس مطرح شده است و این موضوع تهدیدی برای بسیاری از شوراها و شهرداری های کشور است.

وی با اشاره به اینکه دولت با مطرح کردن این لایحه علاوه بر تحمیل هزینه ها به شهرداری، قصد دارد سهم شهرداری را از ۴ درصد به ۳ درصد کاهش دهد، عنوان کرد: با تصویب این لایحه اختیار توزیع سهم ها نیز از شورای برنامه ریزی استان گرفته می شود و شهرداری ها به مستمری بگیران دولت تبدیل می شوند.

این عضو شورا از دیگر معایب تصویب لایحه یاد شده را تجمیع عوارض ذکر کرد و یادآور شد: این موضوع اختیارات و قانون شورا ها را تهدید می کند و موجب فاصله شهرداری از درآمدهای پایدار می شود.

زارع با تاکید بر اینکه تصویب لایحه ارزش افزوده، صدمات زیادی را به شهرها وارد می کند و موجب می شود شهرها در جهت تامین منابع با مشکل مواجه شوند، از نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی خواست در جهت مخالفت با این لایحه تلاش کنند.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , شورای شهر کرج

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1150299
تعداد بازديد کنندگان سايت: 24141779 تعداد بازديد زيرپورتال: 4632316 اين زيرپورتال امروز: 1947 سایت در امروز: 8506 اين صفحه امروز: 1453
.