جمعه 9 خرداد 1399   22:33:48
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/3/5 يكشنبه
تبیین برنامه‌های مشترک سازمان فاوا و مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج
در نشستی با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج برنامه‌های مشترک سازمان فاوا و مرکز کنترل ترافیک بررسی و تبیین شد. 

 با توجه به تصمیم گرفته شده در خصوص استقرار عوامل فنی پلیس راهور در شهرداری کرج و به منظور تخصیص کد جریمه برای دوربین‌های ثبت تخلف هوشمند، جلسه ای مشترک با حضور رییس سازمان فاوا شهرداری در معاونت حمل و نقل و ترافیک برگزار شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج ضمن تشریح جزئیات این نشست گفت: در این جلسه سیاست و برنامه‌هایITS  در خصوص سرویس‌دهی به پلیس راهور و ایجاد بستر مناسب به منظور اخذ کد جریمه برای دوربین‌های پلاک خوان تبیین و برنامه‌ریزی شد.

محمدرضا احمدی نژاد با بیان اینکه در این جلسه در رابطه با بازدیدهای دوره ای از تجهیزات منصوب در سطح شهر، تعمیر و نگهداری از این تجهیزات نیز تصمیم گیری شد، تصریح کرد: با توجه به اهمیت تجهیزات یاد شده سامانه‌ای با مشارکت سازمان فاوا و مرکز کنترل ترافیک طراحی و بهره برداری خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: در راستای توسعه سیستم‌های حمل و نقل هوشمند در سطح شهر هماهنگی‌های لازم در خصوص توسعه بستر فیبر نوری صورت می‌گیرد.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , معاونت حمل و نقل ترافیک

مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2089832
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30137888 تعداد بازديد زيرپورتال: 5732816 اين زيرپورتال امروز: 9648 سایت در امروز: 36750 اين صفحه امروز: 8741
.