سه‌شنبه 6 خرداد 1399   04:14:39
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/6/24 يكشنبهرییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج خبر داد:
برگزاری جشن نوروزگاه در کاخ مروارید
همزمان با نوروز ۹۹ علاوه بر ایجاد تغییرات مناسب و باز شدن درهای کاخ مروارید به روی شهروندان شاهد برگزاری جشن نوروزگاه در این محل خواهیم بود.
 

پیمان بضاعتی پور با بیان اینکه ساماندهی وضعیت فضای سبز کاخ مروارید با جدیت دنبال می شود، اظهار داشت: از توجه شهردار و اعضای شورای شهر کرج برای حفظ و مرمت فضای سبز کاخ مروارید قدردانی می کنم.

وی با اشاره به اجرای طرح های متناسب با فضای کاخ مروارید و افزایش بسترهای خدمات رسانی به شهروندان، گفت: استقرار مبلمان شهری، نورپردازی، کاشت گونه های گیاهی و ساماندهی و بهسازی ساختمان های همجوار از اقداماتی است که از سوی شهرداری در کاخ مروارید انجام می شود. 

بضاعتی پور ادامه داد: از روزی که بخشی از این کاخ در اختیار شهرداری قرار گرفت علف زنی ۲۷ هکتار از محوطه و اصلاح آبخور درختان در حدود ۹۰۰ عدد و همچنین حذف سرشاخه های خشک و اصلاح تاسیسات آبیاری آغاز و در حال انجام است.

رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با اشاره به اینکه بیش از ۵۰ نفر به صورت روزانه در این مجموعه مشغولِ فعالیت هستند، یادآور شد: تلاش مجموعه مدیریت شهری آماده‌سازی این مجموعه تاریخی برای استفاده شهروندان است.

به گفته این مسئول؛ همزمان با نوروز ۹۹ علاوه بر ایجاد تغییرات مناسب و باز شدن درهای کاخ مروارید به روی شهروندان شاهد برگزاری جشن نوروزگاه در این محل خواهیم بود.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج

مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2059272
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30014040 تعداد بازديد زيرپورتال: 5699057 اين زيرپورتال امروز: 1506 سایت در امروز: 4422 اين صفحه امروز: 1196
.