شنبه 29 شهریور 1399   15:48:02
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/7/30 سه‌شنبهمعاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج خبر داد:
اضافه شدن ۵۶ اتوبوس نو به ناوگان حمل و نقل عمومی کرج
علاوه بر تعمیر و بازسازی ۳۵ دستگاه اتوبوس، با پیگیری شورای شهر و شهردار کرج انعقاد قرارداد خرید ۵۶ دستگاه اتوبوس نو نیز در دستور کار قرار دارد.
 

محمدرضا احمدی نژاد با اشاره به اینکه ترافیک به معضلی برای کلانشهرها تبدیل شده، اظهار داشت: متاسفانه در گذشته برنامه مدون و دقیقی برای برون رفت از مشکلات ترافیکی وجود نداشته است.

وی با بیان اینکه با تهیه سند ITS" فناوری اطلاعات سیستم‌های هوشمند حمل و نقل" بخش عمده مشکلات ترافیکی شهر برطرف می شود، افزود: این سند تا پایان امسال تهیه و به بهره برداری خواهد رسید.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج در ادامه با تاکید بر اینکه با تهیه سند توسعه ITS گام موثری در زمینه هوشمندسازی، کنترل عبور و مرور، اجرای طرح زوج و فرد، اجرای طرح LEZ و ثبت تخلف سرعت برداشته خواهد شد، یادآور شد: با هوشمندسازی چراغ‌های فرماندهی زمان بندی شناوری بر اساس حجم ترافیک عبوری در تقاطعات اصلی شهر لحاظ خواهد شد.

احمدی نژاد در بخش دیگری با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه ناوگان حمل و نقل عمومی، خاطرنشان کرد: علاوه بر تعمیر و بازسازی ۳۵ دستگاه اتوبوس، با پیگیری شورای شهر و شهردار کرج انعقاد قرارداد خرید ۵۶ دستگاه اتوبوس نو نیز در دستور کار قرارد دارد.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , معاونت حمل و نقل و ترافیک

مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 3265369
تعداد بازديد کنندگان سايت: 35518103 تعداد بازديد زيرپورتال: 7059861 اين زيرپورتال امروز: 6768 سایت در امروز: 27830 اين صفحه امروز: 5833
.