چهارشنبه 15 مرداد 1399   17:10:33
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/7/30 سه‌شنبه
اتوبوس‌های کرج نونوار می‌شوند
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: با فروش اوراق مشارکت، حدود 70 دستگاه اتوبوس نو تا پایان سال وارد خطوط شهر می‌شود. 

مجید استاد کاظمی دراین زمینه اظهار کرد: به جز سال گذشته که حدود ۳۰ دستگاه اتوبوس نو وارد ناوگان حمل و نقل عمومی کرج شد، چندین سال است که اتوبوسی به خطوط اضافه نشده و همین مساله باعث فرسودگی ناوگان شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این، تعهد خدمت بسیاری از اتوبوس‌های بخش خصوصی هم در حال اتمام است و این اتوبوس‌ها تا چند وقت دیگر از چرخه خدمات رسانی خارج می‌شوند.

این مسئول اضافه کرد: البته در حال رایزنی با بخش خصوصی هستیم تا دوره مسافرگیری اتوبوس‌های بخش خصوصی را تمدید کنیم.

وی توضیح داد: درست است که تعداد اتوبوس‌ها در برخی خطوط شهر در مقایسه با تعداد مسافران بسیار کمتر است ولی تا وقتی اتوبوس‌های تازه نفس وارد ناوگان نشود، تغییری در وضع موجود ایجاد نمی‌شود.

استاد کاظمی تصریح کرد: درکنار نیاز به خرید اتوبوس‌های نو، در حال رایزنی برای نوسازی اتوبوس‌های فعال شهر هستیم تا از سرعت استهلاک آنها بکاهیم.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج اضافه کرد: قرار بود امسال ۱۷۰ اتوبوس نو از طریق فروش اوراق مشارکت به شهر اضافه شود ولی به دلایلی این تعداد کاهش یافته و به ۶۰ تا ۷۰ دستگاه رسیده است.

استاد کاظمی اضافه کرد: طی روزهای اخیر تعدادی از اتوبوس‌های شهر برای خدمات رسانی به زائرین به کربلا اعزام شده بودند که با بازگشت آنها وضعیت به حالت عادی بر می‌گردد.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , سازمان حمل و نقل بار و مسافر

مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2874452
تعداد بازديد کنندگان سايت: 33830240 تعداد بازديد زيرپورتال: 6610459 اين زيرپورتال امروز: 11520 سایت در امروز: 46750 اين صفحه امروز: 10618
.