چهارشنبه 15 مرداد 1399   17:55:47
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/7/30 سه‌شنبهدر شهرکرج برگزار می‌شود؛
همایش ملی پی وند با محوریت آموزش شهروندی
معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج از برگزاری اولین همایش پیوند انجمن اولیاء و مربیان مدارس و مدیریت شهری خبر داد. 

علیرضا رحیمی  دراین رابطه اظهار کرد: یکی از مکانیزم‌های اساسی در تضمین صلح و زندگی مسالمت آمیز، عدالت و وحدت جامعه، آموزش شهروندی است.

وی با اشاره به برگزاری همایش پیوند ادامه داد: این همایش با محوریت آموزش شهروندی و در راستای تحکیم و تقویت نظام ارزشی مهارت های شهروندی و مشارکت پایدار مردم، دوم آبان ماه، برگزار می شود.

این مسئول از افزایش کیفیت زندگی جمعی و تقویت سرمایه اجتماعی  به عنوان بخشی از نتایج برگزاری این همایش نام برد.

رحیمی با بیان اینکه این همایش برای اولین بار در کشور برگزار می‌شود، ابراز کرد: در این رویداد که با حضور جمع کثیری از دانش آموزان و اولیاء و مربیان برگزار می‌شود، ضمن رونمایی از طرح سفیران فرهنگی دانش آموزی، اصول صحیح شهروندی از طریق نمایندگان و سفیران فرهنگی منتخب به دانش آموزان سراسر استان و اولیای آنها آموزش داده می‌شود.

معاون شهردار کرج توضیح داد:امیدواریم برگزاری این همایش بتواند تاثیری در ابعاد مختلف زندگی افراد جامعه به خصوص قشر دانش آموز که آینده داران کشور هستند داشته باشد.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری

مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2874963
تعداد بازديد کنندگان سايت: 33832463 تعداد بازديد زيرپورتال: 6611010 اين زيرپورتال امروز: 12071 سایت در امروز: 48973 اين صفحه امروز: 11129
.