سه‌شنبه 17 تیر 1399   16:56:12
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/10/22 یکشنبه
معبر کیانمهر به ماهدشت مزین به نام سردار شهید سلیمانی می شود
مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج: تکریم ایثارگران و ارزش‌های ایثار و شهادت، به ویژه شهدای مقاومت کوچک‌ترین گام در جهت پاسداشت مقام والای شهداست.

علی آرایی با اشاره به اهمیت زنده نگه داشتن یاد این سردار بلند آوازه، گفت: جلسه ای با شهردار ماهدشت در راستای نامگذاری معبر کیانمهر به ماهدشت به نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی برگزار شده است.
 

وی خاطرنشان کرد: شهید قاسم سلیمانی خدمات بزرگی را برای کشور و مردم انجام داده اند که نامگذاری برخی معابر به اسم و یاد وی کمترین اقدام برای قدرشناسی از خدمات ارزنده این سرباز بزرگ اسلام است.
 

مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج خاطرنشان کرد: نامگذاری معبر کیانمهر به ماهدشت مزین به نام "سردار شهید سلیمانی" با مشورت اعضای شورای اسلامی شهر ماهدشت صورت گرفته و مقرر شد در اولین جلسه شورا به تصویب برسد.
 

چند یپیش در جریان حمله به کاروان الحشدالشعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه به همراه ابومهدی المهندس معاون الحشد الشعبی و چند نفر از اعضای این سازمان به شهادت رسیدند.


كلمات كليدي : سردار سلیمانی , علی ارایی

مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2516359
تعداد بازديد کنندگان سايت: 32182328 تعداد بازديد زيرپورتال: 6211516 اين زيرپورتال امروز: 10903 سایت در امروز: 41009 اين صفحه امروز: 9772
.