تازه های مدیریت شهری
1399/1/4 دوشنبه
نوروز، نویدبخش و دل انگیز از راه می رسد
شهردار کرج در پیام نوروزی گفت: در پس همه این روزهایی که به دشورای سپری شد، از راه رسیدن نوروز دل انگیز، نویدبخش روزهای خوب و خوش خواهد بود.

علی کمالی زاده با تبریک سال جدید گذر از رخدادهای سال ۹۸ را به فال نیک گرفت و گفت: در سال جدید و به مدد همراهی شهروندان، بر مشکلات فائق آمده و به لطف خداوند متعال، سالی خوش و سعادتمند را در کنار یکدیگر رقم خواهیم زد.

وی، با قدردانی از تمامی پرسنل و کادر درمانی که در صف مقدم مبارزه با ویروس کرونا ایستاده اند، اذعان داشت: شهرداری هم با تمام امکانات و توان خود برای پشتیبانی از تلاش های این عزیزان، ایستاده است و وظایف محوله را با دقت و سرعت به انجام می رساند.

شهردار کرج از همه همشهریان ارجمند کرجی درخواست کرد به منظور غلبه بر زنجیره انتقال این ویروس، مسئولیت پذیری و رعایت حقوق شهروندی را در دستور عمل خویش قرار داده و موضوع قرنطینه خانگی را جدی بگیرند.

کمالی زاده، سال جدید را در ادامه سال ۹۸، محل تولد بسیاری از پروژه های نیمه تمام عنوان کرد و ادامه داد: بخشی از بزرگراه شمالی و نیز بخشی از پروژه متروی شهر کرج به عنوان دو طرح بزرگ و حیاتی برای شهر در سال ۹۹ افتتاح خواهند شد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج میباشد.

www.karaj.ir