تازه های مدیریت شهری
1399/12/6 چهارشنبه
تعطیلی مجدد پارک‌ها و بوستان‌های کرج
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج گفت: برای جلوگیری از ورود به موج چهارم شیوع کرونا، پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهرکرج مجددا تعطیل شده است.

 

پیمان بضاعتی پور اظهار کرد: برابر دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا و جهت پیشگیری از ورود به موج چهار شیوع این بیماری، پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر کرج مجددا تعطیل شده است.
 

وی ادامه داد: بنابراین محوطه بازی کودکان، وسایل بدنسازی، سرویس‌های بهداشتی و آبخوری‌ها در همه پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر غیرفعال و به وسیله نوارهای زرد خطر محصور شده است.
 

بضاعتی پور افزود: در تمامی این پارک‌ها و بوستان‌ها بنر اطلاع رسانی و پیام‌های بهداشتی نصب شده و از حضور شهروندان در این فضاها جلوگیری به عمل می‌آید.

وی ادامه داد: اجرای طرح ممنوعیت تردد در اماکن عمومی از جمله پارک‌ها تنها توسط شهرداری میسر نیست و به همکاری نیروی انتظامی و مشارکت شهروندان نیاز دارد.
 

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج گفت: علی رغم اینکه دور پارک های شهر نوار زرد کشیده شده ولی برای جلوگیری از حضور شهروندان در این فضاها نمی توانیم قهری عمل کنیم بنابراین از همشهریان درخواست می شود برای حفظ سلامت خودشان هم که شده از حضور در پارک ها خودداری کنند.


  

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج میباشد.

www.karaj.ir