اخبار
1398/1/21 چهارشنبه
کسب رتبه برتر شهرداری کرج در مصرف انرژی برق
مدیر کل پشتیبانی شهرداری کرج گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان البرز طی تقدیرنامه ای از شهرداری کرج در کاهش مصرف بهینه انرژی برق در بین ادارات دولتی این استان و کسب رتبه اول تقدیر و تشکر نمود.

سعید زارع در گفت و گو با پایگاه خبری کرج، اظهار کرد: شهرداری کرج در جهت مدیریت مصرف انرژی توانست با اتخاذ تدابیر و اقدامات صورت گرفته توسط  اداره تاسیسات و نگهداری مراکز اداری و همچنین همکاری پرسنل در خصوص کاهش مصرف انرژی برق موفق به دریافت پاداش به مبلغ 17 میلیون تومان شود و عنوان رتبه اول در بین ادارات دولتی را در جهت بهینه سازی مصرف انرژی  کسب کند.

وی تصریح کرد:بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش مصرف برق ساختمان ستاد مرکز در تابستان 97 و انجام مواردی از قبیل  خطی کردن لامپ های فلورسنتی ،تنظیم دمای موتورخانه  روی 25 درجه سانتیگراد ،خاموشی سیستم سرمایشی و سرکشی مستمر پرسنل این اداره در واحدها و اتاق های ساختمان و خاموش نمودن لامپ های بلاستفاده و فن کوئل های روشن سبب کسب این رتبه شده است.  

این مسئول تاکید کرد:شرکت توزیع نیروی برق با اتخاذ تدابیر و اقدامات صورت گرفته مبلغ بیش از 17 میلیون تومان بعنوان پاداش در حساب بستانکاری صورت حساب های بهای انرژی برق شهرداری کرج منظور کرد.

به گفته مدیر کل پشتیبانی شهرداری کرج  مبلغ مذکور در حساب بستانکاری صورتحساب های بهای انرژی برق شهرداری کرج لحاظ شده است.

زارع یادآور شد:به طور حتم بدون همیاری و همکاری پرسنل این امر امکانپذیر نبوده و امید است این روند در تمام مناطق،سازمان های تابعه  ادامه دار باشد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج میباشد.

www.karaj.ir