یکشنبه 4 آبان 1399   22:47:17
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
پنجشنبه 25 مهر 1398
مهندسان محترم: جهت ورود به کارتابل شخصی و اخذ کد شهرداری به شرح زیر اقدام فرمایید:
1.    با ورود به سامانه امور مهندسین ناظر شهرداری کرج به آدرس http://mceo.karaj.ir  و وارد نمودن کد ملی بعنوان نام کاربری و کلمه عبور پیش فرض nezam1234 وارد کارتابل شخصی می شوید سپس با کلیک کردن بر روی اطلاعات پروفایل وارد صفحه اطلاعات گردیده و در ردیف آبی رنگ بالای صفحه (نام و نام خانوادگی+کد شهرداری) شما قابل رویت می باشد. لازم به توضیح است کارتابل شخصی شما غیرقابل ویرایش می باشد و ارسال اطلاعات صرفا از سازمان نظام مهندسی به سامانه شهرداری انجام می گردد.
2- در صورت مشاهده هریک از مغایرتهای (1- شماره پروانه اشتغال به کار 2- تاریخ صدور و انقضا پروانه  3- نوع صلاحیت  4- شماره عضویت نظام) می بایست با ورود به کارتابل شخصی در سایت سازمان نظام مهندسی (سانما) به ترتیب با ورود به منوی اصلی- اطلاعات شخصی - درانتهای صفحه با کلیک دکمه "ارسال و بروزرسانی اطلاعات در شهرداری"  اطلاعات شما به سامانه شهرداری کرج ارسال گردد.لازم بذکراست اطلاعات بروز شده پس از ساعت ده صبح روز بعد از ارسال اطلاعات در سامانه شهرداری کرج قابل رویت خواهد بود.
3.   در صورتیکه با توجه به بند شماره یک امکان ورود به کارتابل شخصی نباشد با ثبت نام در سامانه کرج من به آدرس https://my.karaj.ir و بعد از ثبت نام در قسمت داشبورد کاربران آیکن ورود به کارتابل مهندسین ناظر برای شما فعال خواهد شد.

توجه: پس از دریافت کد شهرداری نسبت به ساخت مهر مطابق نمونه زیر اقدام فرمایید. (لازم به ذکر است نیاز به ثبت آن در سامانه شهرداری نمی باشد)

4- در صورتیکه بعد از وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور پیغام "نام کاربری و کلمه عبور در سامانه وجود ندارد" مشاهده شد، لازم است مطابق توضیحات بند 2 نسبت به بروزرسانی اطلاعات شخصی  خود از سایت نظام مهندسی اقدام فرمایید.


طراح معمار محترم :
با توجه به اینکه از مورخ 99/5/1 سامانه ارسال و دریافت نقشه های معماری به شهرداری کرج راه اندازی گردیده است لازم است بعد از این تاریخ در صورتیکه جنابعالی بعنوان طراحی معمار از سوی مالک انتخاب شده اید نسبت به ارسال نقشه های معماری مطابق شرح زیر اقدام فرمایید:
1- جهت ارسال نقشه های صرفا معماری، پس از ورود به کارتابل شخصی (مطابق توضیحات بالا) بخش بارگذاری نقشه را انتخاب فرمایید. بعد از ورود به این بخش، با کلیک بر روی بارگذاری نقشه در انتهای هر سطر اطلاعات اولیه پروژه ( شامل: نوع کاربری ، مورد استفاده  ، مساحت ، ارتفاع  طبقه ، واحد) را در پنجره باز شده تکمیل نمایید.
2- با انتخاب گزینه ارسال فایل و ضمیمه نمودن فایل نقشه معماری در سیستم، قسمت بارگذاری نقشه تکمیل و آماده ارسال خواهد شد .
3- برای فعال شدن امکان ثبت و ارسال اطلاعات به شهرداری ، طراح بایستی بر اساس تبصره ذیل ماده 13 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مسئولیت داشتن صلاحیت و ظرفیت تهیه و تایید نقشه ارسالی را بپذیرد که این کار با انتخاب مربع انتهای صفحه امکان پذیر خواهد شد.
4-  بعد از انتخاب مربع انتهای صفحه و پذیرش مسئولیت ذکر شده ، گزینه ثبت فعال شده و امکان ارسال اطلاعات و نقشه به شهرداری مهیا خواهد شد.
5- قبل از ارسال اطلاعات به شهرداری امکان ویرایش اطلاعات در همان صفحه نیز امکان پذیر می باشد.

توجه: در حال حاضر مکانیزم ارسال نقشه صرفا جهت ارسال نقشه های معماری بوده و ارسال نقشه سایر رشته ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

 
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 3614556
تعداد بازديد کنندگان سايت: 36863567 تعداد بازديد زيرپورتال: 7447943 اين زيرپورتال امروز: 10489 سایت در امروز: 36755 اين صفحه امروز: 9441
.