یکشنبه 22 تیر 1399   20:12:14
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
پنجشنبه 25 مهر 1398
مهندسان محترم جهت ورود به کارتابل شخصی و اخذ کد شهرداری از 2 طریق میتوانید اقدام نمایید :
1.    ورود به سامانه امور مهندسین ناظر شهرداری کرج به آدرس http://mceo.karaj.ir  و وارد نمودن کد ملی بعنوان نام کاربری و کلمه عبور پیش فرض nezam1234 . لازم به توضیح است که بعد از ورود میتوانید کلمه عبور خود را تغییر دهید.
2.    ثبت نام در سامانه کرج من به آدرس https://my.karaj.ir و بعد از ثبت نام در قسمت داشبورد کاربران آیکن ورود به کارتابل مهندسین ناظر برای شما فعال خواهد شد.

در صورتیکه بعد از وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور پیغام "نام کاربری و کلمه عبور در سامانه وجود ندارد" مشاهده شد، لازم است به واحد انفورماتیک سازمان نظام مهندسی مراجعه تا نسبت به ارسال اطلاعات شما به سامانه شهرداری اقدام گردد.


طراح محترم :
جهت ارسال، بررسی و ویرایش نقشه ها لازمست مراحل زیر مد نظر قرارگیرد:
1- در صورت معرفی جنابعالی به عنوان طراح معمار ، بخش بارگذاری نقشه برای شما فعال می گردد که بعد از ورود به این بخش می توان با کلیک بر روی بارگذاری نقشه در انتهای هر سطر اطلاعات اولیه پروژه را در پنجره باز شده تکمیل نمود.
2- بعد از تکمیل اطلاعات اولیه پروژه ( شامل: نوع کاربری ، مورد استفاده  ، مساحت ، ارتفاع  طبقه ، واحد) و انتخاب گزینه ارسال فایل و ضمیمه نمودن فایل نقشه معماری در سیستم، قسمت بارگذاری نقشه تکمیل و آماده ارسال خواهد شد .
3- برای فعال شدن امکان ثبت و ارسال اطلاعات به شهرداری ، طراح بایستی بر اساس تبصره ذیل ماده 13 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مسئولیت داشتن صلاحیت و ظرفیت تهیه و تایید نقشه ارسالی را بپذیرد که این کار با انتخاب مربع انتهای صفحه امکان پذیر خواهد شد.
4-  بعد از انتخاب مربع انتهای صفحه و پذیرش مسئولیت ذکر شده ، گزینه ثبت فعال شده و امکان ارسال اطلاعات و نقشه به شهرداری مهیا خواهد شد.
5- قبل از ارسال اطلاعات به شهرداری امکان ویرایش اطلاعات در همان صفحه نیز امکان پذیر می باشد.


 
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 2579411
تعداد بازديد کنندگان سايت: 32433388 تعداد بازديد زيرپورتال: 6280268 اين زيرپورتال امروز: 9666 سایت در امروز: 32960 اين صفحه امروز: 8764
.