سه‌شنبه 6 فروردين 1398   06:25:39
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/13 پنجشنبه
آماده باش شهرداری منطقه یک در نخستین روز برفی کرج

به گزارش روابط عمومی : روز پنجشنبه 13 دی ماه زمستان 97 همشهریان صمیمی کرجی و از جمله شهروندان منطقه یک شاهد نازل شدن برف بودند و از لذت وجود این رحمت و نعمت الهی ، شکر پروردگار را به جا آوردند .

در همین راستا شهرداری منطقه یک که از روزهای پیش در آماده باش کامل جهت رفع مشکلات و معضلات احتمالی قرار داشت با بکارگیری تمامی نیروها و تجهیزات لازم ، شرایط مساعد را برای رفت و آمدهای شهروندان در مسیرهای متعدد و مختلف ترافیکی فراهم آورد . بازسازی معابر اصلی و فرعی سطح منطقه از جمله عملکردهای حوزه ی خدمات شهری شهرداری منطقه یک بوده است . این عملکرد در ساعات اولیه پس از بارش برف صورت گرفته است و در اوقات پایانی شب نیز نمک پاشی لازم بر سطوح لغزنده انجام خواهد شد .

مهندس عباس حق محمدلو مدیر منطقه یک شهرداری کرج نیز در همین راستا گفت‌: نیروهای حوزه های مختلف شهرداری منطقه یک از جمله حوزه های عمرانی ، خدمات شهری و فضای سبز از اولین ساعات بارش برف  باحضور فعال در تمامی سطوح منطقه در حال انجام گشایش معابر شهری و سبک سازی و برف تکانی درختان هستند . این مهم به صورت مداوم و در نوبتهای کاری متوالی انجام خواهد شد تا هم درختان در فضاهای سبز و تفریحی شهرمان کرج آسیب نبینند و هم شرایط مناسب در جهت عبور و مرور شهروندان عزیز بوجود آید .


 


كلمات كليدي : منطقه یک شهرداری کرج

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 240211
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17569446 تعداد بازديد زيرپورتال: 248643 اين زيرپورتال امروز: 48 سایت در امروز: 6791 اين صفحه امروز: 45
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.