سه‌شنبه 6 فروردين 1398   06:28:36
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/22 شنبه
بازدید صمیمانه شهردار و مسئولین شهرداری منطقه یک از بیمارستان کودکان امام علی «ع» به مناسبت روز پرستار

به گزارش روابط عمومی : روز میلاد با سعادت و پرخیر و برکت حضرت زینب «س» ، روز پرستار نامگذاری شده است . مناسبتی خجسته و فرخنده که همزمان ذهن انسان را به بزرگواری و وجود مقدس حضرت زینب «س» در حفظ و نگهداری ماندگان دشت کربلا معطوف می کند و نیز یادآور فداکاری ها و ایثار پرستاران گرامی در مراکز پزشکی است . پرستاران زحمتکشی که همواره در خدمات رسانی به بیماران و آسیب دیدگان از جان مایه می گذارند و فداکارانه در خدمت رسانی به آنان در تلاشند .

در همین راستا مهندس عباس حق محمدلو مدیر منطقه یک شهرداری کرج ضمن تبریک این روز عزیز و فرخنده به همراه جمعی از مدیران و معاونین خود جهت تقدیر و تکریم پرستاران گرامی بازدیدی از بیمارستان امام علی «ع» بعمل آوردند و از بیماران این مرکز پزشکی نیز عیادت کردند . در این بازدید همدلانه و صمیمانه معاونت خدمات شهری ، مدیر امور اداری و سرمایه های انسانی ، مدیر روابط عمومی و جمعی دیگر از مدیران شهرداری منطقه یک ، مهندس حق محمدلو را همراهی کردند .

كلمات كليدي : منطقه یک شهرداری کرج , بازدید

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 240213
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17569470 تعداد بازديد زيرپورتال: 248645 اين زيرپورتال امروز: 50 سایت در امروز: 6815 اين صفحه امروز: 47
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.